Skocz do zawartości

Drag Star 1100 (popękany przedni błotnik)


miklass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !!! Mam pytanko odnośnie popękanego przednigo błotnika w Drag Starze. Czytałem gdzieś że to bolączka drag starów w wersji chopper, a ja właśnie takiego posiadam. Błotnik wygląda nieelegancko i przykuwa uwage każdego oglądającego. Pytanko kieruje do posiadaczów drag starów. Czy u was też dzieje się coś takiego i jak zamontować go po ewentualnej naprawie. Myślałem też, aby zimą oddać komuś kto pomalowałby go aerografem. Pozdrawiam serdecznie

 

 

http://miklass88.w.interia.pl/P9250361.JPG

zamieszczam link ze zdjęciem błotnika [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czytałem że przy kupnia należy zwrócic uwagę na przedni błotnik (bo pęka) i szprychy. Wydaje mi sie że czytałem to w Świecie Motocykli. A co z ewentualna naprawą? I ile kosztowałoby pomalowanie go aerografem??? Pozdrawiam serdecznie i oczekuje na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ceny roboty aerografem dowiesz sie wrzucajac temat w wyszukiwarke nawet tego forum. Jest calkiem powazna oferta - tylko czy o to chodzi? Jesli masz pomysl na malowanie calego motocykla, to chyba tak. Jesli tylko odsiezasz blotniczek - poszukaj po prostu dobrego lakiernika. Klopot w tym, ze nie oplaca sie kupowanie i otwieranie malych opakowan lakieru...

Ciekawa rzecz z tymi szprychami: mam wrazenie, ze nie tylko wlasciciele, ktorzy je maja (bo pasuja do choppkow), ale takze warsztatowcy czesto zapominaja o kontroli szprych przy przegladach. A te strzelaja, powoduja wezykowanie kola i calego moto, pekanie piast... O szprychy trzeba dbac przy kazdym moto - co nie ma kol odlewanych :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...