Skocz do zawartości

Niebezpieczna jazda samochodem - Flmiki


Mosue
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh..no coz. Mysle ze powinno dac to nam troszke do myslenia. Chwytaja za serducho..niepowiem. Jezdzimy sobie nie tylko motocyklami i musimy uwazac. Najgorsza kara jest chyba przezyc wypadek (za kierownica) ale zabic inna osobe. O dzieciach juz nie wspomnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne? Raczej tandetne moim zdaniem... ściągnąłem sobie tylko pierwszy - gość wypija piwo i chwilę potem zalicza samochodem lot niczym z matrixa prosto na biedne dziecko grające w piłkę... no i ten ojciec tonący we łzach na sam koniec... takie to wzruszające...

sorrx, ale do mnie nie trafiło... dużo lepsze są już te reklamy, co to u nas w TV leca od jakiegoś czasu :P Nie jeżdżę po pijaku... bo nie :P Ale ten film tak czy tak nie zmieniłby mojego zdania w żadnym kieunku. Kicz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa mać !!! obejżałem filmiki w kolejności od tyłu - naprawde jest świetnie nakręcone - daje do myślenia ! przejże jeszcze kilka razy, aby się do łba biło ! ale ten pierwszy filmik był najgorszy jak dla mnie - mam syna w drodze (7 miesiąc) i... aż się popłakałem !!! ja nigdy nie jeżdze po alkoholu i was równiez o to proszę !!! Dzieki MO$UE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co dziekowac...poprostu mnie to tak samo ruszylo jak Was wiec postanowilem podzielic sie tym co w sieci kumpel znalazl. Mysle ze powinnismy sie zastanowic nad tym jak jezdzimy...wiem sam po sobie...nie zawsze jestem w porzadku, a takie filmiki tylko pomagaja mi uswiadomic to co moze sie stac jak bede dalej tak robil. Mam nadzieje ze wielu z Nas ktorzy jezdza nie tylko samochodami ale i motocyklami (nie zawsze bezpiecznie) zastanowi sie nad tym czy aby to jak jezdza nie stwarza bezposredniego zagrozenia dla innych.

 

Pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...