Skocz do zawartości

Mam okazje kupic Cagive Mito... ale


Rekomendowane odpowiedzi

Siema:) mam okazje kupic cagive mito rocznik 92. Wszystko fajnie plastiki nie klejone od 6 tys wkreca sie na obroty jak głupia sportowy tłumik z super odgłosem, ale jego przebieg to 39 tys;/ co myslicie czy nie zacznie sie pokolei sypać? jest tez plus, że ponoc jakis miesiąc temu został sciągniety moduł który nie pozwalał mu się wkrecic powyzej 6 tys obortów. Nic nie stuka nie puka odpala odrazu ciepły czy zimny co zrobic?;) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz uprawnienia do jazdy na tym sprzęcie?

 

Ryży' date=' ostatnio jakiś takiś się zrobiłeś strasznie hmmm żądny prawa(?) nie potrafię znaleźć trafnego określenia. [b']w ogóle jaki to ma związek z zakupem tej mitówy?[/b] Ja gdy kupowałem swoje moto nie miałem prawka, ani skończonego kursu :?

 

 

jokoko, sprawdź dokładnie moto, najważniejszy jest rocznik, a nie przebieg bo to się może zmieniać w raz z upodobaniami właściciela ;)

 

ile zamierzasz za nią dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może fotkę tej cagivy. Jokoko jesli mówisz że blokada został ściągnieta z modułu to wielki plus. Teraz będzie mozna dostać małego dreszczyku ;) Jesli masz namiary na firmę ktora ściaga blokady z modułow to czekam na odpowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak Ryży Koń robie a1 a tak pozatym to niewiem o co Ci chodzi ... kwota to 4200 juz oglądałem te moto i moduł nie ja sciągałem tylko on. Pierwsza rejestracja za granica była w 97 r. a w polsce była sporwadzona rok czy dwa lata temu. kris02 fotek niemam niestety ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał 39 to już niedlugo trzeba bedzie zrobić szlif, nowy tłok i pierścionki mimo tego, że nie była katowana.Popatrz na allegro teraz w kwocie 4500zł kupisz już nowszy sprzęt z dużo mniejszym przebiegiem.Jeśli chodzi o mnie nie brałbym nawet jeśli faktycznie chodzi wmiare to już spory przebieg ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mito fajny motorek, tylko taki raczej...jednoosobowy ;) Musisz sam zdecydowac. Niestety my mozemy tylko porównac ceny w tych rocznikach. Prawie 40tys przebiegu to dużo i pod tym wzgledem bym sie zastanawiała. Niewiadomo czy moto jest naprawde w dobrym stanie. Moze sie okazac ze kupisz i dopiero u Ciebie wyjdą ubytki motorka. Musisz sie zastanowic czy warto ryzykowac.

Rozejzyj się za innymi 125kami, chyba ze jestes przekonany juz tylko na Cagive. Ja za rok moze kupie NSRke i polecam Ci ten motorek. Dla mnie Hondy są niezawodne. Moze nie wygladaly zbyt korzystnie do 95 roku te NSRki, ale wzwyż juz są extra!

Powodzenia w kupnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ;) tylko wiecie chyba jak trafic na 125 i to jeszcze sportowa taka jak ja chce:P szukalem od sierpnia i nie moglem znalesc czegos dla siebie :flesje: a nie bede jechał na drugi koniec polski zeby kupic motor;/ ... tzn niewiem moze był tłok wymieniany ale napewno nie u tego wlasciciela a ma go od 3 miesięcy ... mozna to jakos sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ze ten własciciel ma Cagive tylko 3m-ce? Hmm to może byc podejrzane, moze zaczela mu sie psuć i chce teraz ją sprzedac.. 8) Myślę ze nawet jak ją kupisz to bedzie wołała o remont. I wyniesie Cie to tyle, ze mógłbys kupic coś lepszego, ale z małym przebiegiem i w o wiele lepszym stanie. Takie jest moje zdanie, ale musisz sam pomyślec ;)

Teraz dopiero popatrzyłam na te Mito tak dokładniej...i stwierdzam ze jest warto ją mieć, chociaż chyba ciężko z częsciami do niej? :roll: Nie lubie Ducati, a te nowsze modele Mito wzorowane są na Ducatach, ale spodobało mi sie te Mito. Chyba cos ze mną nie tak. A najbardziej przekonuje ten maxymalnie sportowy charakter! Upside-down'y, amorek skrętu :flesje: Fajnie to wszystko wygląda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles sprzedaje bo tata mu nie pozwala jezdzic bo mama mu zmarla a ojciec jest przewrazliwiony i nie chce syna stracic po ostatnich wypadkach u nas w tarnowie jest wielki szum wokol motocyklow... proste wyjasnienie nie zawierajace sciemy bylem widzialem jezdzilem motocykl warty kupna jeszcze jest blisko tarnowa bo to 15km, a jokoko nie powiedzial ze ma 4000zl na moto i nic wiecej wiec sie nie dziwcie ze nie ma 5000zl na nsr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...