Skocz do zawartości

'Tor Lublin', lotnisko Ułęż... /EDIT: są chętni na latanko?


aciddrinker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o tor kartingowy oczywiście

kamikaze squad został podobno odprawiony z kwitkiem, jak chciał tam potrenować, dlatego trenują na jakimś lotnisku pod Lublinem - wiecie gdzie?

może jednak jest możliwość skorzystania z toru? gdyby umówić kilkadziesiąt osób...

myślę, że rozchodzi się o kasę :|

 

co nieco się wyjaśniło, więc zmieniam pytanie... i zamieszczam tendencyjną ankietkę ;)

dokładna data do ustalenia

 

edit: ehhh, nie tak miała wyglądać ta ankieta, coś mi tu nawala

 

Dopisane Pawel - nie ma ankiety, wywaliłem, bo coś przekombinowałeś :-). Co do daty to zgadujcie się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem można wjechać na tor kiedy za bramą uczy się jeździć ktoś ma kursie na prawo jazdy (trzeba umiejętnie pogadać z instruktorem).

Można też mieć szczęście i trafić na moment kiedy przyjedzie ktoś z kluczem i pozwoli wjechać.

Można też załatwiać to drogą oficjalną z automobilklubem lubelskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem fotki skuterowcow jezdzacych po jakims torze i to wlasnie chyba byl lublin

pokazwali wczoraj w Panoramie Lub. freestyle na torze - niestety po fakcie a na forum nie zauważyłem, żeby ktoś informował o tej imprezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc już jedno jasne - chodzi o lotnisko w Ułężu bądź jak kto woli Nowodworze

pytanie: czy można tam ćwiczyć dowoli? czy potrzebna jest zgoda właściciela? (znalazłem info, że właścicielem jest niemiecka spółka)

jeśli okaże się, że można... to proponuję ustawić się na którąś niedzielę.. - założy się odrębny temat, póki co, niech się wypowie ktoś wtajemniczony

 

[ Dopisane: 24-09-2005, 18:08 ]

tor w lublinie to 1dno a lotnisko nowodworze to 2gie' date=' ponoc scigaja tam teraz za przebywanie na terenie prywatnym[/quote']

gdzie ścigają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem wpadnie mylycja i przegania za przebywanie na terenie prywatnym, przy wjazdach sa tabliczki "teren prywatny, zakaz wjazdu" itd , skoro "wlasciciel" sobie nierzyczy zeby ktos latal po jego terenie to ma prawo zawdzonic po milicje, a oni musza to sprawdzic i zareagowac....

...podejzewam ze dzwonia ludzie co pasa krowy na lakach obok pasa, co boja sie o zdrowie swoich krowek ;)

 

latac mozna do woli, bo milicja niejest w stanie nas zatrzymac(co nie :D ) moga ewentualnie stanac przy furtkach i czekac az bedziecie chcieli wyjechac, ale jak pisalem jest jeszcze kilka innych wyjazdow

 

bezpieczniej jest wjechac na moto, samochodem niepolecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...