Skocz do zawartości

Honda CB 450 - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z tego co w sieci wyszperałem to wersja zdławiona czyli 27 konna 0-100km/h robi w niecałe 12 sekund

 

A coś odemnie

Miałem przez sezon CB450s z 1986 roku (sprzedałem by kupić samochód )

- paliła z 5.5-6 l/100km

- masa - w jeździe wszystko spoko ale by na zgaszonym przesunąć tylne koło w bok ( do schowania w garażu ) to czuć te prawie 185 kg ale każdy sprzęt klasy 500 ma podobna wagę

- brak ogranicznika obrotów wiec nie pokołujemy by uzyskać ten fajny przerywany dźwiek

+ elastyczny silnik ma 6 biegu można wszystko w ruchu

+ Przepiękny motocykl ( link w sygnaturze)już teraz takich nie ma , CB500 jest ładne ale nie aż tak , GS o wiele gorszy.

Ogólnie estetyka motocykli tamtych lat to coś porażającego np taka suzi RF

+ przyjemny dźwięk silnika

 

Z rozrusznikiem nie było problemów , jednanie drobne z gaźnikiem ale nie naprawiałem tego

sprzedałem go za coś koło 3.5 tys

 

Teraz planuje kupić moto , i gdyby nie to ze skończyli go produkować w 1990 roku to bez wątpienia wybrałbym go w wersji 45 konnej no ale niestety ale chciałbym coś nowszego i by minimalnie mniej paliło.

Wiec CB/GS koło rocznika 97 pewnie koło 5 tys uda mi się upolować

 

Pierwsze i wspaniałe moto

Edytowane przez wagabunda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...