Skocz do zawartości

Ciekawostki YamaheDT50R


Motokid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały zestaw jest w idealnym stanie więc wimienie tylko przednią.Jeśli mam 15 to chce 13 zębów bo czuć sporą różnice ale nie jechać 50km v-max

 

Nie obawiaj sie jak teraz leci 90 to po zminiejszeniu o 2 zeby nie bedzie leciec 40km/h mniej

Różnica w prędkości będzie jak sądze nie wielka a w przyspieszeniu już nie mała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczyłem pewien kruczek w światle przednim np:kiedy wjade w jakiś wybój to zapalają sie kontrolki zwykłych i długich swiatel a tak naprawde wcale nie swieci i kiedy znajdzie inną nierówność w drodze to znowu swieci(coraz czesciej mi sie zdaza)Moze to jest luz zarówki czy raczej przy stacyjce :roll: ?Dodam ze tylnie kierunki tez jakoś swiecą od niechcenia :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały zestaw jest w idealnym stanie więc wimienie tylko przednią.Jeśli mam 15 to chce 13 zębów bo czuć sporą różnice ale nie jechać 50km v-max

Ja teraz 2 zeby mniej dalem w KDX'ie z przodu i jest duzo lepiej. Biegi sa fajne, krociutkie i moto bardzo szybko osiaga v-maxa. Spadek predkosci czuc, ale za to w terenie jest duzo lepiej (slide na 4 nie robi na nim wrazenia :P ).

Obstawiam ze DT jak teraz leci 90km/h to moze poleciec hmmmm 80km/h po zmianie zebatek, ale wtedy bedzie miala wieksze obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moja DT dziwacznie wygląda bo z tyłu mam opone 140-18 cross

Ale zes opone doje*al do motoroweru :-D . Wez to zmien na 100-18 :D

 

i zastanawiem sie czy istnieją rasowe crosowe opony 19?

Istnieja takie z trialowym bieznikiem i trzymaja calkiem dobrze (nie ma co porownywac z SM), ale kostka to kostka....19" to raczej tylko na tyl i nie wiem jak sie z przodu sprawdzi (wejsc powinna bo te takie 100/90 jest naprawde weziutkie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozkręciłem moto i okazało sie, że przez zime nie będe sie nudził bo musze wymienić tego amora i zebatki.Amor tak sie rozje*ał ze gdy tylko podnopse moto albo skocze to sie wybija i tył podnosi sie o 20cm i nie chce opaść, a gdy jade bo wybojach to nie da sie normalnie przyśpieszać bo tylnie poło cały czas se lata:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w takich motorkach zmienia sie wogle coś jak wstawie świece NGK??

A jaka masz?

Wczoraj rozkręciłem moto i okazało sie, że przez zime nie będe sie nudził bo musze wymienić tego amora i zebatki.Amor tak sie rozje*ał ze gdy tylko podnopse moto albo skocze to sie wybija i tył podnosi sie o 20cm i nie chce opaść, a gdy jade bo wybojach to nie da sie normalnie przyśpieszać bo tylnie poło cały czas se lata:(

Co dokladnie w nim peklO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozkręciłem moto i okazało sie, że przez zime nie będe sie nudził bo musze wymienić tego amora i zebatki.Amor tak sie rozje*ał ze gdy tylko podnopse moto albo skocze to sie wybija i tył podnosi sie o 20cm i nie chce opaść, a gdy jade bo wybojach to nie da sie normalnie przyśpieszać bo tylnie poło cały czas se lata:(

 

Zal.pl :P jednym zdaniem jestem starym wlascicielem tego motoru i powiem tak : Po 1 czmeu nie spytasz sie mnie po 2 : w amorze trzeba tylko wymeinic zimeringi nic wiecej poniewaz on jest dobry a to ze ci tyl skacze to normalka . Po porstu caly ciezar zostawiasz na kierownicy i dupa wtedy ci lata do gory jezeli podciagniesz kierownice do siebie podczas wyskoku to zoabczysz ze przod poleci do gory a nie tyl ... Jezdzilem an tym motorze wszedzie i chyba wiem lepiej :] ty go zaledwie masz 2 tygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zal.pl  jednym zdaniem jestem starym wlascicielem tego motoru i powiem tak : Po 1 czmeu nie spytasz sie mnie po 2 : w amorze trzeba tylko wymeinic zimeringi nic wiecej poniewaz on jest dobry a to ze ci tyl skacze to normalka . Po porstu caly ciezar zostawiasz na kierownicy i dupa wtedy ci lata do gory jezeli podciagniesz kierownice do siebie podczas wyskoku to zoabczysz ze przod poleci do gory a nie tyl ... Jezdzilem an tym motorze wszedzie i chyba wiem lepiej :] ty go zaledwie masz 2 tygodnie

Ej ale on chyba polamal ten amortyzator, bo nawet gdzies fotke widzialem :P . Jak tył skacze to opuscic troche powietrza z opon i bedzie lepiej!

amorze trzeba tylko wymeinic zimeringi nic wiecej poniewaz on jest dobry

Na allegro widzialem ogloszenia regeneracji za 99zł i mysle ze warto bo sam tego nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...