Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

No wiec gora zostala rozebrana.

 

Pokrywa klawiatury byla peknieta i kawalek zostal na glowicy, po oczyszczeniu zostalo pospawane u spawacza aluminium, przeszlifowane i juz jest ok.

 

Dzwigienki to tak: w sumie jedna jest ok, jednak drugiej to juz nie ma, wklesla jest normalnie, wytarta maksymalnie.

 

Walek, no widzialem lepsze ale nie jest najgorszy.

 

Reszta calkowicie ok.

 

Wiec szukam bardzo deficytowego towaru jakim sa dzwigienki rozrzadu do DR350S '91

Jesli ktos ma lub wie kto moze miec cos takiego bardzo prosze o kontakt.

 

O odpowiedz prosze tutaj lub :[email protected] lub 603604069

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sie tutaj dobrze orientujecie wiec pytam !!

Mam wersje SHC Drki :buttrock: i nurtuje mnie pytanie czy regulacja tylniego centralnego amortyzora odbywa sie tylko poprzez ta regulacje SHC wraz z przednim zawieszeniem czy tez moze mozna recznie tylni centralny ustawic sobie aby byl twardszy lub miekszy...bo moj akurat jest stanowczo za twardy :/ ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no dzieki Strzalek za odpowiedz :)...i jeszcze gdybys mogl to dokladnie opisac jak mam sie do tego zabrac i wogole gdzie to dokladnie jest to miejsce regulacji itp. zebym nie musial niepotrzebnie czegos rozbierac...a tylnie jest tak twarde ze ugina sie okolo 5 cm :/ Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec podzwonilem popytalem tu i tam i wybralem firme z rekomendacja wielu ludzi i naprawde dobrymi cenami. Wyslalem to dzis do Swiatka. Na przyszly weekend powinienem miec spowrotem. Wyslalem i dzwigienki i walek. Pokrywka pospawana juz wiec mysle ze bedzie gralo jak trzeba :) Reszta wyglada bardzo ladnie, lancuszek rzeczywiscie nowy jest ale widac ze poprostu rozrzad walnal a i olej chyba nie byl zbyt czesto sprawdzany.

 

Pozdrawiam i wielkie dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no dzieki Strzalek za odpowiedz :)...i jeszcze gdybys mogl to dokladnie opisac jak mam sie do tego zabrac i wogole gdzie to dokladnie jest to miejsce regulacji itp. zebym nie musial niepotrzebnie czegos rozbierac...a tylnie jest tak twarde ze ugina sie okolo 5 cm :/ Pozdro

To sa takie 2 nakretki co ściska saprężyne. Jak je poluźnisz to bedzie mieksza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec podzwonilem popytalem tu i tam i wybralem firme z rekomendacja wielu ludzi i naprawde dobrymi cenami. Wyslalem to dzis do Swiatka. Na przyszly weekend powinienem miec spowrotem. Wyslalem i dzwigienki i walek. Pokrywka pospawana juz wiec mysle ze bedzie gralo jak trzeba :icon_question: Reszta wyglada bardzo ladnie, lancuszek rzeczywiscie nowy jest ale widac ze poprostu rozrzad walnal a i olej chyba nie byl zbyt czesto sprawdzany.

 

Pozdrawiam i wielkie dzieki za pomoc!

 

Skad ja to znam :) tez mi rozrzad padl i dalem do regeneracji. Oczywiscie musze czekac kolejne 2 tygodnie bo zle mi zrobili i musza walek na nowo robic a dzwigienki rozrzadu zamowilem nowe u Suzimoto-500zl za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...