Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Napisz tutaj, niech wszyscy wiedzą...

 

Pzdr, Maciek

Więc tak:Koła krzywe,brak polowy szprych,tarcze hamulcowe=klockido wymiany,zawias do regeneracji,bak caly szpachlowany,swierza farba na ramie,wyglada jak by rama spawana byla.szkoda fatygi....pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To mój pierwszy post, więc się przedstawię. Jestem Wiktor, na motorach jeżdżę już jakies 4 lata, obecnie katuję Yamahę DT.

 

W maju planuję kupno DR350, jednak takiej max za 4k (z dobitym tłokiem, nadającą się do remontu silnika). Otóż sam chcę ją wyremontować (nowy tłok, łańcuch rozrz., napęd, sprzęgło, łożyska na wale, simeringi, uszczelniacze i ewentualne inne usterki).

Jak myślicie, czy jest to opłacalne, czy lepiej kupić jakiegoś "gotowca"? Czy koszty takiego remontu zmieszczą się w granicach 3-4k (zabawę z tłokiem i łożyskami zostawię dla serwisu, sam pewnie bym coś spieprzył :crossy:). Co jeszcze warto wymienić w DR'kach?

 

Z góry dzięki.

Pozdr.

Edytowane przez wiklad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To mój pierwszy post, więc się przedstawię. Jestem Wiktor, na motorach jeżdżę już jakies 4 lata, obecnie katuję Yamahę DT.

 

W maju planuję kupno DR350, jednak takiej max za 4k (z dobitym tłokiem, nadającą się do remontu silnika). Otóż sam chcę ją wyremontować (nowy tłok, łańcuch rozrz., napęd, sprzęgło, łożyska na wale, simeringi, uszczelniacze i ewentualne inne usterki).

Jak myślicie, czy jest to opłacalne, czy lepiej kupić jakiegoś "gotowca"? Czy koszty takiego remontu zmieszczą się w granicach 3-4k (zabawę z tłokiem i łożyskami zostawię dla serwisu, sam pewnie bym coś spieprzył :crossy:). Co jeszcze warto wymienić w DR'kach?

 

Z góry dzięki.

Pozdr.

Raczej ciężko trafić DR'ke z padniętym tłokiem a tym bardziej dołem silnika, za to wiele ma zniszczone głowice. DRy są bardzo wrażliwe na olej, trzeba go na czas zmieniać no i pilnować odpowiedniego poziomu, w przeciwnym razie pada wałek rozrządu, panewki i dźwigienki zaworowe. Hardcorowo gdy w ogóle się nie dba o moto, może przeskoczyć rozrząd z powodu zużytego łańcuszka rozrządu. Co do remontu to pisałem o tym kilkanaście postów wcześniej.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M617679

 

Witam , co możecie powiedzieć na temat tego motocykla , oglądał go ktoś ??

pozdrawiam

 

 

moto sprzedane :) powiem tyle ze byl w pieknym stanie, zero inwestycji

pzdr Buli :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto sprzedane :D powiem tyle ze byl w pieknym stanie, zero inwestycji

pzdr Buli :clap:

 

Potwierdzam :D bardzo sie staralem do czegos przyczepic ale maszyna naprawde w swietnym stanie, chodzi ladnie, jezdzi jeszcze lepiej i do tego bardzo dobrze sie prezentuje! Naprawde ciezko o DRke w takim stanie!

Teraz jest w rekach mojego kolegi i moze dolaczy tutaj jako forumowicz :D Powiem jedno, usmiech od ucha do ucha i problem z zasypianiem :D :P hehe DR'ka trafila w dobre rece!

Jeszcze raz wielkie dzieki Buli i pozdrawiam serdecznie!

Dosiego roku wszystkim i bezawaryjnego a zwlaszcza bezpiecznego sezonu zycze!!!! :buttrock:

Edytowane przez JACA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest w rekach mojego kolegi i moze dolaczy tutaj jako forumowicz :) Powiem jedno, usmiech od ucha do ucha i problem z zasypianiem :D :D hehe DR'ka trafila w dobre rece!

:buttrock:

 

 

hehe jeszcze w moich rekach:P żartuje :P do soboty;]

:buttrock: pzdr Buli :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :buttrock: bardzo sie staralem do czegos przyczepic ale maszyna naprawde w swietnym stanie, chodzi ladnie, jezdzi jeszcze lepiej i do tego bardzo dobrze sie prezentuje! Naprawde ciezko o DRke w takim stanie!

Teraz jest w rekach mojego kolegi i moze dolaczy tutaj jako forumowicz :) Powiem jedno, usmiech od ucha do ucha i problem z zasypianiem :P :D hehe DR'ka trafila w dobre rece!

Jeszcze raz wielkie dzieki Buli i pozdrawiam serdecznie!

Dosiego roku wszystkim i bezawaryjnego a zwlaszcza bezpiecznego sezonu zycze!!!! :buttrock:

 

Oj tak :D zaiskrzyło między nami :D będę o nią dbał :D

Warto było cierpliwie czekać.. bo już mnie zniechęcało to ciągłe oglądanie "strupów".

Dr'a śliczna. Polecam Buli'ego jako sprzedawce - złomu na pewno nie ściągnie.

 

Dzięki Jaca !

Dzięki Buli !

 

Pozdrawiam

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...