Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Wazzabii napisał:

jak mieszanka jest zbyt bogata w benzyne to strzela

 

 

Tutaj Wazzabi sie chyba pomyliles lub na innym przykladzie motoru omowiles gdyz w 4T nie ma mieszanki ale dzieki za odp.

Chodziło mu o skład mieszanki paliwowo- powietrznej, którą reguluje sie w gaźniku.

 

to inne strzelanie takie przyjemniuuuutkie  popierdywanie.

To już zależy od wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie może jest ono glupie ale sie zapytam. Czy strzelanie z tlumika w dr przy ujmowaniu gazu to normalne ?

 

Z wszystkimi 4T ktorymi sie spodkalem takie coś wystepuje(XL,XT,DR,KLR,Teńera i pare innych sprzetow w tym YZ250F itp), to chyba normalna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arma87 napisał:  

Wazzabii napisał:  

jak mieszanka jest zbyt bogata w benzyne to strzela  

 

 

Tutaj Wazzabi sie chyba pomyliles lub na innym przykladzie motoru omowiles gdyz w 4T nie ma mieszanki ale dzieki za odp.  

 

Chodziło mu o skład mieszanki paliwowo- powietrznej, którą reguluje sie w gaźniku.

 

zgadza sie.

 

 

w zasadzie to podoba mi sie to

 

 

a jaki szpan na miescie :mrgreen: jak jade to wszyscy sie patrza, najlepszy motyw na swiatlach jak dresy stoja, jak odkrece i puszcze to nie wiedza o co chodzi :lol: :lol: jednym slowem respekt jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki szpan na miescie  jak jade to wszyscy sie patrza, najlepszy motyw na swiatlach jak dresy stoja, jak odkrece i puszcze to nie wiedza o co chodzi   jednym slowem respekt jest

 

Zgadzam sie z toba w 100% zarombiaste jest to wszyscy sie patrza a nawet pare osob mnie za to opieprzylo gdyz mieszkam w malej miescinie i nikt nie ma takiego motocykla to jest dopiero szpan. Jezdza tymi swoimi skuterkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to peewnie cos masz z przelozeniami pogrzebane, bo na seryjnych to znaczy 14-43, to powinna leciec jakies 145-150km/h ja mam założona z przodu 13 a z tyłu 46 ale nie wiem ile lece bo nie mam zegarów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micza moze wolniej pojedzie moja dr ale moja ma duzy moment obrotowy takze nie masz szans hehehehehe :)

pozatym to jest to enduro nie scigacz to ma byc zabawa na nim na bezdrozach.

Jak bym chcial szybko jezdic to bym se kupil scigacza nie enduro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja DR125 katalogowo leci niby 102, a ja wyciagnalem ponad 105 na kostkach... wiec moim zdaniem ta predkosc moze byc ciut wieksza czyli jakies 140km/h ale nie rozumiem po co komu 130 w terenie? w koncu jest to motocykl bardziej terenowy niz na ulice, a jak ktos wyciaga w lesie 130 to chetnie popatrze i pogratuluje glupoty. niby jak 30 KM to powinna leciec jak DT 140 ponad, ale wejdzie na stronke o DR350 i porownajcie jej przelozenia poszczegolnych biegow do przelozen w DT, w DR bardziej chodzi o wykorzystanie tej mocy i momentu obrotowego, dla mnie jest rozumne ze nie leci 150km/h bo nikomu to do szczescia nie potrzebne, 100 to jest max jakie w lesie da rade jechac, osoboscie na swojej DR125 w lesie wiecej niz 90 nie lecialem bo i nie da rady, bo sa zbyt duze nierownosci...

no i jak kupie swoja DR350 to z pewnoscia bym montowal zebatki dedykowane w kierunku wiekszej mocy na kole niz wiekszego v-maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...