Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Misiek a w terenie nie czujesz ze masz za twardo na kolach ?? i ze sie jakos nie klei do podloza ?? bo tak mialem jak mialem powyzej 1 Atm.

 

Ech dzis latalem sam myslalem ze jestes zajety , moze jutro polatamy ??

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak w porownaniu do tych opon co mialem wczesniej to teren teraz jest bajera. ale to jeszcze nie to, dzisiaj mialem zamiar spuscic do 1 atm i zobaczycz ale narazie doszedlem do domu po jezdzie autem i jest masakra, poczekam moze az chociaz blyskac sie przestanie:)

 

A tak swoja droga juz kilka razy przeleciales kolo mojego warsztatu i nie wpadles :> oj nie ladnie :P

Edytowane przez misiekts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem przyjemność zrobić sboie rundke na DR 350!

Chciałem się oficjalnie przyznać do błędu, gdyż do dzisiaj sądziłem, że DR 350 to mułowaty kloc :biggrin:

Otóż myliłem się i teraz tylko szukam dobrej sztuki Suzuki :P

Powiedzcie czy w każdej DR jest plastikowy bak?

Czy każda DR nie ma akumlatora?

Co to może być ja na niskich obrotach coś sobie "pobzykuje" cichutko w silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest pięknie opisane na "Strona DR350"

Co do mułowatości to przynam że po przesiadce z DR650 rzeczywiście 350 jest mułowata ale tylko na asfalcie, pierwszy wjazd w teren i zmieniłem zdanie - musze sie od nowa uczyć jeździć ,ten sprzet chce mnie porwać. Dźwieki z silnika - wiadomo jak to jest Suzuki - stuki puki i do tego chłodzenie powietrzem czyli kazdy dźwięk odbity od żeberek brzmi 2 razy głośniej niż przy płaszczu wodnym, ale najlepiej to porównać z inną sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item136235725_suzuki_dr_350_93r.html

Jeśli jest po remoncie, tzn. po wymianie tłoka i wogołe i zakładając, że jest wszyztko OK to wzielibyście ją za 5400 z przywzem spod Poznania pod Kraków?

Pewna osoba powiedziała mi, że wygląda jakby zawiecha była "padnięta". Może być padnięta, czy to tylko złudzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam! Gratulacje dla Benka za słuszny wybór! Też będę się przesiadać na DR 350 :) I mam takie pytanko: DR 350 jest chłodzona powietrzem i olejem, zgadza się? Czy łatwo jest zagotować(chodzi o dosyć ciężką jazde) i czy czujnik temp. oleju jest potrzebny? Jak sprawuje się zawieszenie? Pozdro, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...