Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy dr 350 :buttrock: Chcę kupić jakieś dobre moto tanie w eksploatacji i żeby się tym nie zabić i myślę że suzuki dr jest dla mnie w sam raz. Wcześniej jeździłem komarkiem, simsonem, wsk i od czasu do czasu mz 250. Mam 170 cm wzrostu. Czy dam rade takiemu sprzętowi. W umie bede miał na te moto około 5000zł Znalazłem na allegro to http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125260808 Doradzcie.. Pozdrawiam RaV66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił bym ale odległość jest za duża... Ja mieszkam obok rzeszowa a te moto jest z poznania :/ Mugłby ktoś sprawdzić stan moto i potem była by możliwa jakiś transport ..

 

Mojej DR nie masz co sprawdzać, spytaj Żubra :biggrin: Wszystko co trzeba bylo porobić zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz ciezkiego nadgarstka to i CR500 opanujesz :icon_razz: Wystarczy nie odkrecac zawsze na full. POZDRO

 

 

 

HOHOHOHOHOH!!

Od dzis wieczor jestem szczesliwym posiadzaczem SUZI DR 350 '94. Pierdolnie*** takie ze glowa mala!! Po DT idealne <PIS> :notworthy:

Edytowane przez Soku11

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Mam problem z moja DR'ka otoz dwa dni temu wybralem sie do Trzebnicy i w trakcie jazdy motor spadal mi z obrotow stalo sie tak 3 razy. 1 raz spadl na chwile z obrotow i znowu wkrecil sie na poprzednie wyoski obroty za 2 i 3 razem spadl do zera i motor zgasl zatrzymal sie odpalilem i pojechalem dalej teraz to w ogole nie moge odpalic nie wiem co moze byc nie tak swiece sprawdzilem jest ok... dodam ze jak jeszcze motor palil to ladnie chodzil na luzie wkrecal sie rowno chodzil... a gdy wrzucilem 1 badz 2 i chcialem ruszyc to gasl.. pomozcie!

Zamierzam wyczyscic gaznik jesli to nie pomoze to nie wiem za co mam sie brac i co dalej robic...

Edytowane przez Qba1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...