Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

A gaźnik masz czysty? Wydaje mi się, że powinieneś skontrolować śrubę mieszanki. Standardowe ustawienie to wkręcenie jej na maxa i wykręcenie o 2 obroty :cool: . Potem można eksperymentować z ustawienie śruby mieszanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekp to kwestia rególacji gaźnika. Pokręc trochę sróbkami i bedzie ok.

Panowie a ja mam takie pytanie, aby uzupełnić zbiorniczek z płynem hamulcowym na tył, to trzeba nalać do tego gumowego czegoś, taki kondonek tam jest, czy nalać pod tą gumkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr powietrza czysty? Zawory dolotowe mają dobry luz? Gaźnik czysty? Sprawdź dyszę wolnych obrotów w gaźniku. Jak miałem w tej dyszy kiedyś syf i właśnie obroty falowały i miały momenty zadławienia. Daj znać jak posprawdzasz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do Was pytanie. Czy ktoś może z Was miał okazję zapoznać się z dr z tej aukcji http://www.allegro.pl/item583857821_suzuki...owany_w_pl.html ????

 

Suzuki wygląda ciekawie, ale coś długo jest na allegro. Możliwe że to z powodu ceny, a może i nie.

 

Tak więc jeżeli ktoś ją widział to proszę o odpowiedź.

Już od dłuższego czasu poszukuje jakiejś fajnej dr 350 se, ale jeszcze na nic nie trafiłem.

 

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Mam pewien problem i nie wiem co z tym fantem zrobić.

Otóż w zeszłym roku stałem się posiadaczem DR 350. Motor był w dobrym stanie, dodatkowo zostały wymienione łozyska w kołach, napęd, klocki, akumulator, linka sprzegła. Przejeździłem sezon i wpadłem na pomysł, że zrobie sobie szlif, wstawie nowy tłok i łańcuch by nie było jakiejś niespodzianki w tym sezonie. Rozebrałem całą góre i tak stoi do dnia dzisiejszego :(

Przez zime wyszło na jaw, że mam uszkodzone biodro. Lekarz zabronił mi jeździć a swoją drogą nawet sam nie odpale motoru :(

Zastanawiam się czy sprzedać go w takim stanie jak jest, czy zrobić go i dpiero sprzedać.

Może przyszły nabywca będzie sam chciał złozyć by mieć pewnośc, że wszystko jest ok? Wsadzi takie części jakie uważa?

Licze na Wasze sugestie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciężkie pytanie a zarazem niema dość jasnej odpowiedzi. Jeśli nieśpieszy Ci się ze sprzedażą to możesz wyremonotwać i wstawic na allegro i czekać.

Drugi sposób jest taki ze jeśli Ci niezalezy na więkrzej gotówce, a sprzedaź za tyle ile kupiłeś albo stracisz ale mało to mozesz sprzedać tak jak jest. Albo poskładaj na tych czesciach co masz, tylko kup uszczelki i tyle, jeśli maszyna jeździła do końca to jeszcze pojeździ jak niebrała oleju. Decyzja nalezy do Ciebie. W takim stanie jak masz teraz mozesz dostać max 4tys pod warunkiem ze rama i zawiesznie i reszta podsespołów jest sprawna. Jeśli zrobisz remont i motocykl będzie fajnie chodził, myśle ze 5-5.5 tys zgraniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przygotowuje swoja Dr do sezonu i napotkalem pare przeszkod.

Podaje wam linka ze zdjeciami Dr.

Pomozcie mi zweryfikowac od czego jest przednie zawieszenie tj. Lagi Tarcza i zacisk(przod)

Napewno nie sa orginalne.

http://www.bikepics.com/pictures/902417/

http://www.bikepics.com/pictures/902415/

Mozna je powiekszyc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do Was pytanie. Czy ktoś może z Was miał okazję zapoznać się z dr z tej aukcji http://www.allegro.pl/item583857821_suzuki...owany_w_pl.html ????

 

Suzuki wygląda ciekawie, ale coś długo jest na allegro. Możliwe że to z powodu ceny, a może i nie.

 

Tak więc jeżeli ktoś ją widział to proszę o odpowiedź.

Już od dłuższego czasu poszukuje jakiejś fajnej dr 350 se, ale jeszcze na nic nie trafiłem.

 

Z góry dzięki za odp.

Witam

Jak na moją ocenę to cena jest spoko biorąc pod uwagę to że moto jest z 96 roku w wersji z elektrycznym starterem. Stan wizualne też jest spoko,reszta wjdzie w czasie ogledzin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...