Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe na trawie trzeba miec dobra kosteczke - to jedyna rada :) Sam mam teraz taki problem bo oponka juz slabiutka z tylu ale mimo wszystko troszke na kolo idzie ;D Szarpnac trzeba wiadomo ale podciagaj od nizszych obrotow - buksowanie powinno ustac ;P Zobacz moj filmik drugiego dnia po zakupie DR:

http://video.google.pl/url?vidurl=http%3A%...rqmv-xG9dYeLpGg

Podnioslo mnie bez buksowania ;P POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi powiedzcie czy DR trzeba szarpac mocno za kierownice zeby z gazu poszedl na kolo bo mi na trawie buksuje a podniesc zabardzo sie nie che a moze jakies inne sposoby np. wymagane obroty itp?

 

ja robie tak jak przy cebrze ale wiadomo inna ilosc koni rozpedzam troche zamulam i odkrecam a tu mi kolo buksuje.

 

Przesun "dupsko" bardziej do tylu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrob tak jak Seba350 mowi :icon_twisted: Dupsko na sam koniec i mocno pociagnij. Mozesz tez uzyc amortyzatora przedniego, tzn. wstajesz, wciskasz przod i odchylasz sie odrazu do tylu i odwijasz manetke. Nie ma bata musi na kolo wstac :rolleyes: A moze masz zbyt waska oponke na tyle.... POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi powiedzcie czy DR trzeba szarpac mocno za kierownice zeby z gazu poszedl na kolo bo mi na trawie buksuje a podniesc zabardzo sie nie che a moze jakies inne sposoby np. wymagane obroty itp?

 

ja robie tak jak przy cebrze ale wiadomo inna ilosc koni rozpedzam troche zamulam i odkrecam a tu mi kolo buksuje.

 

Pochylasz się nad kierownicę, przesuwasz tyłek do przodu, gwałtownie odkrecasz manete, szarpiesz kierę do góry, odchylasz całe ciało szybko do tyłu i troche przesuwasz tyłek w tył (ale nie do końca - bez przesady :crossy: ), jakieś 10 cm wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że usiądziesz na teoretycznym miejscu pasażera, i w momencie największego momentu obr zamkniesz i nagle dodasz gazu. nie trzeba nic szarpać, takie cuda bez problemu nawet na romecie stella się robi

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na trawie spokojnie na LYSEJ oponie jezdze i daje rade:) (oczywiscie bez pionu bo mozna ''pojechac'')

 

Ja nie wiem, ale ja mam przelozenia 15-45 i z 5(i zadko zdaza mi sie z 6 biegu bo to juz wtedy naprawde szybko jedzie!)spokojnie wyrywam na kolo :icon_rolleyes: z dziewczyna na 3 biegu idzie bezproblemowo...z 4 na siedzaco pomagam sobie czasem sprzeglem a na 5 z tylnych podnozkow lub na serfera:) juz kiedys pokazywalem zdjecia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/]witam według mojego doswiadczenia to sa dwie opcje.pierwsza to uceka paliwo z kranika spustowgo(spuszczasz paliwo z gaznka) nzlezy zakrecic paliwo w zbiorniku wukrecic srube która blokuje spóst paliw(u mnie jest z sprężynką) nastepnie wkrecic w miare z wyczucie(nie przekrecic) i powinno byc OK a drga opcja to wymienic uszczelke umieszczona najnizej w gazniku a zarazem najwieksza.POZDRAWIAM i mam nadzieje ze POMOGŁEM :icon_rolleyes:

 

 

 

[/]witam według mojego doswiadczenia to sa dwie opcje.pierwsza to uceka paliwo z kranika spustowgo(spuszczasz paliwo z gaznka) nzlezy zakrecic paliwo w zbiorniku wukrecic srube która blokuje spóst paliw(u mnie jest z sprężynką) nastepnie wkrecic w miare z wyczucie(nie przekrecic) i powinno byc OK a drga opcja to wymienic uszczelke umieszczona najnizej w gazniku a zarazem najwieksza.POZDRAWIAM i mam nadzieje ze POMOGŁEM :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/]witam według mojego doswiadczenia to sa dwie opcje.pierwsza to uceka paliwo z kranika spustowgo(spuszczasz paliwo z gaznka) nzlezy zakrecic paliwo w zbiorniku wukrecic srube która blokuje spóst paliw(u mnie jest z sprężynką) nastepnie wkrecic w miare z wyczucie(nie przekrecic) i powinno byc OK a drga opcja to wymienic uszczelke umieszczona najnizej w gazniku a zarazem najwieksza.POZDRAWIAM i mam nadzieje ze POMOGŁEM :biggrin:

 

 

Dzieki pomoglo zrobilem tak jak napisales z tym kranikiem spustowym i juz nie ucieka :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...