Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

a to dlatego ze kazda zmiana w ukladzie dolotowym lub wylotowym powinna wiazac sie z regulacja gaznika źle dobranny tlumik badz brak regulacji gaznika moze a raczej spowoduje wypalanie sie zaworow wydechowych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie kiedys jak kupilem suze to krecila mi 11 tys obrotow juz bylo nawet poza skala teraz niecale 10 tys obrotow wiecie czemu tak jest. ;)

 

Pozdr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze Wszystkim dr'wcom. Trochę poczytywałem sobie to forum ponieważ sam mam 350 '98r. i postanowiłem się dołączyć. Troszkę smigam po lesie i okolicach na kosteczkach i sprzęcik jest naprawdę spoko- świadczy o tym fakt, że namówiłem 3 kumpli na ten właśnie motocykl i są mi za to wdzięczni. A więc jes nas 4xDR350. :biggrin:

Obecnie poszukuję kół 17" poniważ chcę mieć podmiankę na supermoto do pośmigania po mieście. Jeśli ktoś ma takie kółka to proszę o info. mbk.

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutwa mac ,ja namawiam 2 kolesi ode mnie i co?? I nic ... bo im sie podoba CB 500 bo jest chlodnica ,wentylator na niej,czujnik temp itd .... Szlak mnie trafia - miasto 18-to tys a ja nie mam z kim jezdzic !!!

 

 

Mam ten sam problem chociaz teraz kumple pojechali zarabiac do londynu. Jednego namowilem na dr 350 drugi niestety woli scigacza :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie mogę narzekać na średnią , mieścina ok.8tys. a dr'owców jest nas już czterech, a szykuje się piąty. w zeszłym roku jako pierwszy nabyłem to cacko no i powoli zarażam następnych. jak tak dalej pójdzie to za rok całe stado nas będzie śmigalo po lasach :biggrin:

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kto sie podejmuje organizacji i gdzie ?? ;)

 

 

heheh mozemy sie po trasie spotka i omowic temat ... aj z bdg

pzdr

krisso

 

 

własnie też nad tym sie zastanawiałem a to bedzie grało????

daj znac ????

bo tez sie przymierzam ale przez remont silnika troche mi kieszenie przewiało

wiec chwile poczekam....

powiedzcie jak sie wstawia zdjęcie swoje czy tam moto do swoich danych???

krisso

 

Kutwa mac ,ja namawiam 2 kolesi ode mnie i co?? I nic ... bo im sie podoba CB 500 bo jest chlodnica ,wentylator na niej,czujnik temp itd .... Szlak mnie trafia - miasto 18-to tys a ja nie mam z kim jezdzic !!!

hehe

wal do bydgoszczy nas jest 2!!! :clap:

a tak to same ktmy

i jak z nimi jeżdzic:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do wchodzenia na gumę. Jak na razie robię to tylko na jedynce- uczę się :lalag: Jak to wygląda u Was- tych co już to potrafią?!?!?!? Podobno na dwójce i trójce też można! ale jak to robić dr'ą?? Czy podczas jazdy strzał sprzęgła i balans na tył, czy może start na gumie z 1 i później tylko zmiany?? Podpowiedzcie bo strasznie mnie to jara- pośmiagać fajnie na tyle! Może jakiś szybki kursik i wymiana zdań na forum? :)

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...