Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem powiadomić wszystkich zainteresowanych Suzuki DR350 o stronie którą wczoraj oficjalnie otworzyłem. Znajdziecie tam opisy, zdjęcia, w najbliższym czasie filmiki, skan opisu DR ze Świata Motocykli i inne.

 

 

P.S Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe zasoby/informacje o Suzuki DR350 to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie aktualne, sam mam to moto :)

 

Byłem go oglądać, powiem Ci tak, dużo do wymiany: cieknący przewód hamulcowy, tarcza i klocki z tyłu do wymiany, trochę kombinowany i jeźdżony tylko w terenie, coś też świszczy ale nie wiem czy to nie wina tłumika, niezbyt ciekawy tylni amortyzator. Czyli musiałbyś do niego włożyć jescze przynajmniej 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie aktualne, sam mam to moto :)

Byłem go oglądać, powiem Ci tak, dużo do wymiany: cieknący przewód hamulcowy, tarcza i klocki z tyłu do wymiany, trochę kombinowany i jeźdżony tylko w terenie, coś też świszczy ale nie wiem czy to nie wina tłumika, niezbyt ciekawy tylni amortyzator. Czyli musiałbyś do niego włożyć jescze przynajmniej 600 zł.

 

gratuluje bardzo ladnie sie prezentuje mozesz powiedziec za ile go wzioles ?? ile zbiles cene.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiadomić wszystkich zainteresowanych Suzuki DR350 o stronie którą wczoraj oficjalnie otworzyłem. Znajdziecie tam opisy, zdjęcia, w najbliższym czasie filmiki, skan opisu DR ze Świata Motocykli i inne.

 

 

P.S Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe zasoby/informacje o Suzuki DR350 to proszę o kontakt.

troszke malo co na niej jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku strasznie dużo dales za ta dr ja za moja dalem 1150 e a jest z 93 roku w stanie idealnym lekkie zarysowania

 

Heh, było, mineło jeździ się dalej. :crossy: Trochę dużo dałem, zasugerowałem się tym, że porównując z inną DR 350 SE za 7500 pln było niebo a ziemia. No i też bałem się, że podobnej drugiej nie znajdę, bo DR 350 naprawdę nie ma dużo na rynku wtórnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=98010749 - tego byłem sam oglądać, moto ma zdrowy silnik, dobre opony i nowy zestaw napędowy, ale ja bym go nie brał, ma rozwalone shc (jest opuszczony bardzo nisko i nie da się go podnieść), poza tym brak kierunkowskazów, z tyłu nie ma w ogóle tego całego metalowego uchwytu, na kierownicy ma przełączniki od DT, brak wyłącznika bezpieczeństwa i jeszcze kilku detali (m.in. linki od prędkościomierza, ale nie tylko samej linki tylko całego tego przewodu co idzie do koła), do tego kiepsko to wygląda jeśli chodzi o estetyke w porównaniu z fotkami, ale to juz jest mniej ważne, dla mnie najgorszy był ten shc, ale jeśli ktoś jest niski albo lubi mieć niskie moto i chce go używać głównie w teren to sprzęt godny polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo DR 350 naprawdę nie ma dużo na rynku wtórnym

co ty gadasz ze nie ma ich duzo na rynku wtórnym?? Są tylko trzeba dobrze szukac to po pierwsze o to ze ich stan hmm no powiedzmy ze nie jest juz idealny:D to juz zupelnie cos innego

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz ze nie ma ich duzo na rynku wtórnym?? Są tylko trzeba dobrze szukac to po pierwsze o to ze ich stan hmm no powiedzmy ze nie jest juz idealny:D to juz zupelnie cos innego

 

No masz troche racji, ale porownujac z Suzuki DR600 nie jest ich duzo, a jeszcze mniej jest wartych uwagi.

Ja maszyny szukalem kolo 2 miesiecy, jedna byla fajna to sie spoznilem 1 dzien :crossy: (szukalem tylko w internecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...