Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Czy komus po dodaniu gazu obroty nie spadaja? U mnie jest to troche dziwne, dodam gazu, puszcze gaz, obroty utrzymuja sie kolo 4000, wrzucam jedynke, lekko puszczam sprzeglo, obroty spadaja i potem juz tak sie utrzymuja kolo 1500.

Czyli jedziesz sobie np na 10 tysiacach troche....potem puszczas gaz i jest na 4 tysiacach i po pewnym czasie spada do 1000obrotow ?

Jak tak to masz na 80% zly poziom paliwa ustawiony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do moich poprzednich postów to nikt nie orientuje się z jakich przyczyn motocykl może nie podnosić się na shc? Jak można ocenić powód i ile może kosztować ewentualna naprawa?

Bardzo czesta przyczyna jest zbyt mała ilosc oleju (płynu hydraulicznego) w układzie, wyciek, lub nie działajaca pompa ale stawiałbym na to pierwsze bo spotkałem juz 2 takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cylindra wydobywa sie slyszalny dzwiek z lancuszka rozrzadu - nie jest tragedia ale go slychac (lancuszek do wymiany? )

 

Kiedy docierałem silnik po wymianie tłoka też myślałem , że słyszę łańcuszek, jednak mądry mechanik uświadomił mnie że to pierścienie... ponoś rzadko słychać łańcuszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge ustawic poziom paliwa i jak?

W komorze plywakowej ?

Chodzi o poziom paliwa w komoerze!

Ja taki problem jak Ty mialem u siebie w GS500E i okazalo sie ze barany w serwisie zle ustawily poziom paliwa!

Jak nie masz wiekszego pojecia o mechanice to polec do serwisu i tam ci wyrreguluja caly gazniczek za nie duza kase!!

 

 

 

Co do gasniecia moto na wolnych obriotach to tak byc nie powinno....ale mysle, ze jak Ci to nie przeszkadza to olej to, a przy nastepnych regulacjach wspomnij o tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...