Skocz do zawartości

:D


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem dzis ulicą Sikorskiego, zobaczyłem policjanta na motocyklu (CBX bodajże) ktory z pasa rozbiegowego podjechał na skrzyżowanie i zatrzymał sie przed swiatłami. Ja podjechałem z jego lewej strony, po mojej lewej był samochód. Skinąłem mu ładnie głową i co słysze? "Jestes pewien ze chcesz mnie wyprzedzic?" (tonem poważnym jak nie wiem co). A ja na to "Nie" :) Pan władza ruszył (specjalnie z parosekundowym opoznieniem, chciał mnie podpuscic skubany, ale ja poczekałem i pusciłem go pierwszego), powlókł sie pare metrów 70 km/h po czym skręcił i juz go nie widziałem. Chyba jakis kompleks miał. :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakis kompleks miał. :D

 

I tam... Nudziło się gościowi, albo miał faktycznie zły dzień...

Jeśli to było rano około 8:00 - 8:30 to ja też go tam widziałem.

Zgarnął do boku siakiś skuterek (tyle widziałem) i pewnie "przystąpił do czynności służbowych".

 

Żeby nie było... Policja mi nie przeszkadza :P

Mają taką robotę a nie inną, ale niektórzy to faktycznie przeginają...

 

Ładne parę lat wstecz zatrzymali mnie na "katowickiej" i czepli się

radia (coś podobnego jak mają taksiarze). Zaczęli się domagać pozwolenia

(z radiem CB im się pozajączkowało :lol: ).

Na tłumaczenie, że to wykupione pasmo i że licencji nie muszę wozić ze sobą, straciłem siakieś 15 minut.

Generalnie z policjantami gada mi się dobrze :) Z reguły doprowadzam

ich do śmiechu i każą mi spadać na kaktus :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Skinąłem mu ładnie głową i co słysze? "Jestes pewien ze chcesz mnie wyprzedzic?" (tonem poważnym jak nie wiem co). A ja na to "Nie"  :)  

 

ale ja nie kumam jednego, czemu niby nie powinineś go wyprzedzić, przecież to nie jest zabronione. nie kumam, albo coś źle przeczytałem, choć czytałem 2 razy :-)))

A jakbyś go wyprzedził to co by Ci zrobił? madnat? a za co? że miałeś szybszy start? Nie wiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjechał na skrzyżowanie i zatrzymał sie przed swiatłami.

 

ruszył (specjalnie z parosekundowym opoznieniem, chciał mnie podpuscic skubany, ale ja poczekałem i pusciłem go pierwszego)

co to ma wspólnego z wyprzedzaniem :?:

nie miałby prawa się czepić, jeśli ruszyłbyś wcześniej, nawet gdybyś odkręcił to przecież nie udowodni Ci jak szybko jechałeś (kamery raczej nie miał) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...