Skocz do zawartości

rowerzysci....niedo....tentegowani ludzie....


Piotrek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako motocyklista nie mam nic do rowerzystow, bo z zalozenia biore poprawke na ich dziwne manewry, wiec zwalniam niemal do zera, ale gdy bylem z moim dzieckiem nad poznanska malta i glupek centralnie w nas wjechal, to nie dosc, ze ladwo przezyl tak mu nakopalem do glupiego lba, to rower z powyginanymi szprychami wyladowal w wodzie. jezdze rozwaznie i tego samego oczekuje od innych. gdzie mozna - tam mozna.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna ciężka sprawa, rowerzysta dostaje mandat i szkode naprawiam z funduszu gwarancyjnego któremu rowerzysta zwraca kase :(  Wiem bo mój sąsiad, gdzie mam biuro, już dwa razy mial to samo :D  Niestety ja nie moglem tak zrobić bo ......................... żona wyjechala z moim dowodem rejestracyjnym :-x  I nie mialem go przy sobie!!

 

oj wydaje mi sie, ze to ty dostajesz mandat bo cofajac nie sprawdziles dokladnie drogi i stworzyles zagrozenie dla ruchu, wydaje i sie ze gdyby dziadek byl upierdliwy to mialbys troche klopotow....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako motocyklista nie mam nic do rowerzystow, bo z zalozenia biore poprawke na ich dziwne manewry, wiec zwalniam niemal do zera, ale gdy bylem z moim dzieckiem nad poznanska malta i glupek centralnie w nas wjechal, to nie dosc, ze ladwo przezyl tak mu nakopalem do glupiego lba, to rower z powyginanymi szprychami wyladowal w wodzie. jezdze rozwaznie i tego samego oczekuje od innych. gdzie mozna - tam mozna.

 

pozdro

 

To miałeś szczęście że to był jakiś gówniarz który dał sobie nakopać do dupy... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visuz, to nie byl gowniarz:) zreszta to i tak nie mialoby wiekszego znaczenia, stanalem w obronie skrzywdzonego dziecka i niezaleznie czy bylby to stukilowy steryd, ty, czy wspomniany przez ciebie gowniarz postapilbym tak samo. pewnie nigdy nie zrozumiesz co to znaczy skoro stac cie na taka riposte...pajacu:))

 

[ Dopisane: 05-10-2005, 22:41 ]

dosc czesto jezdze rowerem i podobnie jak podczas prowadzenia motocykla nie staram sie za wszelka cene udowodnic, ze jestem mistrzem swiata:)) pozdrawiam wszystkich Tych co potrafia to zrozumiec.

 

strzala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Heh teraz sie wyzyje bo rowery to moaj dziedzina:D! Co do rowerzystów nie generalizujcie bo jest identycznie jak z motocyklistami - jednostki psują reputacje ogolu, natomiast co do oświetlenia na rowerach juz wam tłumacze wszystko:) np We wrocławiu jest na prawde spora grupa ludzi jezdzących takie dyscypliny jak street, dual dh itd ( taki odpowiednik stuntu na motorach) razem około 200 osób, zaden z nas nie ma światła ani dzwonka:D Ja wiem ze to niebezpieczne itd itp Ale zdajcie sobie sprawe ze dobry rower do takich dyscypluin kosztuje od 10 000zł w góre do prawie 30 000, niebotyczne ceny sa powodowane kosmicznymi technologiami (dobre rowery technologicznie wyprzedzają motocykle o jakies 2 - 3 sezony:))) produkcji z prostego wzgledu: rower nie ma silnika i napedzic trezba go wlasnymi nogami wiec musi byc lekki a zarazem mega wytrzymały bo musi znosci wiekszye obciazenia niz niejeden motor, nie po to ktos np: kupuje rame lzejszą o 100g doplacając setki złotych zeby w to miejsce zamontować światełko dzwonek odblaski itd ,

 

Tłumacząc na język motocyklisty: To tak jak by np, kupić super KTM-a do konkretnego katu a wozic gaśnice, trojkąt ostrzegawczy, apteczke,miec klakson i światła, itd, Albo powiedzcie ilu z was ma sportowy motor i jezdzi na seryjnym wydechu????? Wszak jest to zabronione i przeszkadza np: rowerzystom:) ( sam mam przelotówke i to podrasowaną:)) Ilu z was jezdzi 50km/h ? itd itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie tylko ja się nie czepiam kolesia latających wyczynowo po parkingach lasach itp. tylko normalnych użytkowników dróg, którzy nie posiadają żadnego oświetlenia!! (królują tu podchmieleni panowie poruszający się na 20letniej kozie z wioski do wioski w godzinach wieczornych i nocnych... :) :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej unikac bo niektórzy to bezmózgowcy....jeden mi dzisiaj droge zajechał i zaliczylem glebe....teraz moto mam pocharowane a ten sk...yn sobie pojechal dalej.... quote]

 

heheheh ja tylko za kolkiem "pedalow"nie lubie na motorku mi nie przeszkadzaja!

a przez jednego z nich nie zdalem egzaminu na prawko (samochod) a to bylo 1 podejscie.......ale kiedy to bylo ho ho hooooo.....

pzdr dla rowerow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...