Skocz do zawartości

Jawa TS 350 '89; 12V. Jakie świece najlepsze?


kalosh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam boscha 4 elektorodowe-dpowiednk F100 ale jakiegoś przypłwyu mocy to nie zauważyłem specjalnie po zmianie z polskich setek :)

 

[ Dopisane: 12-09-2005, 22:27 ]

fakt, że nawet na luksie nie były głowki mokre jak w tradycyjnych ale czy warto przepłacac ?teraz sam nie wiem chyba ze dla własnego komfortu aa 25 zł x2sz! hihih warto? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No bo jak zalozysz swiece to trzeba ja rozgrzac a wiekszosc po zalozeniu odpala na chwile a poetm gasi silnik i swiece szlag trafia...

dobre sa iskry 75 (takie jak do zuka) i 100, NKG tez sa niezle BP6HS (ale nie pamietam dokladnie - sprawdz), oprocz tego boshe. fajne tez sa swiece brisk.

Co do swiec wieloelektrodowych to z zyskaniem na nich mocy to jest jeden wielki kit.... Nawet jak ma 4 iskrowniki to iskra jest jedna. poprostu iskra latwiej przeskakuje bo ma 4 mozliwosci a nie jedna. Bynajmniej nie zwieksza to mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle sie wyraziłem co do tego zysku mocy

chodziło mi raczej o "wypadanie" zapłonów i zwiazane z tym nastepstwa

a co do 4 tak -nie widze różnicy w eksploatacji iskry 100 i boscha za 26 zł sztuka ale jak sie nie przekona człowiek na własne skórze to .....

za to komfort psychiczny na plus! :-)

tylko o dziwo nawet na luksie te odpowiedniki F100 ( elektroda i otoczka metalowa) były suche a na F kach to nawet 50 kmw jedna strone pod gorke było mało

ale słusznie każdy motor inaczej chodzi na tych samych swiecach

i niech nikt mi nie mówi ze motocykl nie ma duszy!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...