Skocz do zawartości

rybnik jesienią


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Zrzuta na domki zostala przekalkulowana na wyrost, wiec jesli faktycznie ludki zaplaca jak sie deklaruja, to na zarelko wystarczy ;).

Ale poki co mam baaardzo malo wplat. Nawet na jeden domek nie starczy.

Ja bede na motorku of korz ;).

 

Do zobaczyska!

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko ludzie "! przeciez jedziemy na real ! kazdy sobie tam cos wg. siebie kupi!!

 

nie przesadzajmy!

 

a jak na miejscu sie okaze ze komus czegos brakuje to sobie skoczy do sklepiku i dokupi :twisted:

 

Ps. no i Zbychu nie bój nic o kase bo bedzie ludzi sporo a kaske to na miejscu wiekszosc ludzi sie zdeklarowalo dac wiec mysle ze bedzie dobrze :twisted:

 

...no i mam prosbe napiszcie o ktorej pod Harleyem sie spotykamy ???

 

[ Dopisane: 08-10-2005, 12:00 ]

ups :oops: sorki juz znalazlem RYBNIK SZPILA 15.30 !! ok !! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaaaaaaaaaaaaa za*eb***ista impreza! Wybawilam sie za wszystkie czasy! Wytanczylam z pewnym panem :D Zbyhu szkoda, ze tak wczesnie sie zgubileś, ja niedawno wrocilam do domku i nie ejstem w stanie juz pisac ;) Do zobaczenia zboki na jeszcze jedenj imprezie!!!!!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe IMPREZA ZAJEBISTA !!

 

;) zaluje ze moglem zostac tylo do pierwszej ale i tak bylo superowo !!

 

:twisted: Wielki SZACUN dla wszystkich !!

 

Szczegolne pozdro dla PGR-a, Pipcyka , Poczwara , Konrada - Ps. dzieki za wspolne tańce i skoki :twisted:

 

je**ć techno !! ;) :mrgreen:

 

[ Dopisane: 09-10-2005, 11:44 ]

PS> ręka z kim spałeś ???? co to bylo za Ciostko ???

 

:D CIcho cicho???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe kurna mac! Rozwaliłam sobie wczoraj i noge i spodnie a takie byly super... I kuzde blade ciagle mi krew leci :D

To wszystko przez upijaczy od wódy, nie ładnie tak demoralizowac ;) dawajcie fotki jakies noo....

 

Timac a prawda jest taka, ze jak chcesz zeby Ci sie nie podobalo to kazdy zlot bedzie do dupy, Twoja sprawa!

 

Pozdrawiam Radio Maryja!! :twisted: :lol: hahaha

 

Południe wie jak sie bawic! ;) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem 15 minut temu

 

straty:

odkręciło mi się lusterko na betonówce w Gliwicach, ale na szczeście bystre oko PGRa i żwawe susy maria uratowyły sytuację - dzięks boys

 

impeza super!! cnota ocalona, zdjęcia właśnie zgrałem. z tego co słyszałem to domków już motocyklistą nie wynajmą :twisted: pani właścicielka mówiła, że jej teść tak się wkur..., że musiał jechać do domu :D

 

acha, co z tym topielcem? był w końcu czy nie?

 

pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...