Skocz do zawartości

rybnik jesienią


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niech sie wypowiedza Ci ktorzy zrobia najwiecej kilometrow pod radiostacje...

No to grupa Zachód wygrywa (jak zwykle zresztą :-D ), świru - przy nas nie masz szans :-)

 

Z racji porannych temperatur chcemy wyjechać około 8, więc we Wrocku będziemy ok.11, mały postój na herbatkę i popylamy dalej - mam nadzieję być pod radiostacją około 14 (+- 20 minut). Wcześniej naprawdę nie damy z brodą rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Spoko, i tak koles nie pozwolil przyjechac do domku wczesniej niz na 16:00... Wiec jak bedzie zapas czasu, to jeszcze spacyfikujemy Real ;).

 

Przypominam o wpłacaniu pieniędzy! I prosze o dodawanie Nicków przy opisach przelewu!

 

Mamy dwie kolejne wplaty. Ale wlasnie nie wiem kto zacz jedna z nich :P. Przyznawac sie - kto to Tomasz S. :)?

Schpakoo, to Ty?

 

 

Obecna lista:

Browar

PGR 3x

Browarny

Krasnal

Broda

Hornetlok

MIKLAS

Schpakoo

Redwater

AdamWo 2x

bahama

swiruradom

Astarte

mario1810

Amazonka 2x

Pipcyk

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mamy dwie kolejne wplaty. Ale wlasnie nie wiem kto zacz jedna z nich :P. Przyznawac sie - kto to Tomasz S. :)?

Schpakoo, to Ty?

 

Heh, lekka zagadka i się gubisz. Tak to ja stary ;). Napisałem Ci też pw. Chętnie obejrzę sobie Wasze wydoroślałe zapewne buźki. Cały sezon ćwiczyłem z izolatorami.

 

PZdr

Schpakoo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"soczek"
yyyy :? znaczy się maślanke chciałeś powiedzieć :-D :-) inna niż z rolmleczu nie może być- ciekawe czy takowe docieraja na śląsk ( bo to NASZA radomska FIRMA ) trzeba zasilic patafianów niech nie pie.... że pracy nie ma :P

 

ps. na dzień dzisiejszy firma ta jest jedną z nielicznych, która zatrudnia b.duzą ilość osób nie wiem czy nie najwiecej.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario znowu Ci doleje przed Wrocławiem i się rozchorujesz...  :mrgreen:  :(  8)

 

jak będzie choć trochę padać to nauczony doświadczeniem d*** z chaty nie ruszę :P

wstępnie sprawdziłem prognozę i będzie ok

 

a jutro i tak pójdę do miasta poszukać impregnatu do ciuchów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...