Skocz do zawartości

rybnik jesienią


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla tych co zostali do rana, zwłaszcza dla Tego co mnie woda poczestowal i zycie uratowal :D    i dla Astarte :D

Ja także pozdrawiam i dziękuję za umilanie wieczoru 8) Fajnie było chociaż niewiele pamiętam ;) ;)

 

Przechodzilem dzis kolo MotorcycleClub Donalda w Gliwicach, nie wytykali mnie palcami, luz   8)

No to tutaj się zdziwiłam... chyba nas te panie tam polubiły :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crazy_chris

PostWysłany: 10-10-2005, 18:54 Temat postu:

qrcze zajebiście, że jest ten temat, bo dzięki niemu przypomniałem sobie o kilku rzeczach, między innymi o metalowym kielonie, z którego piłem nalewkę Smile

szkoda, że mnie tak wcześnie zmogło i nie widziałem niektórych wyczynów, plus jest taki, że nie padłem ofiarą penetracji Razz choć było blisko, bo śpiący obok mnie tubapl cnoty nie ocalił Very Happy Very Happy Very Happy

 

rozumiem, że jak będzie Rybniki Wiosna 2006 to ekipa z Wrocławia i Bogatyni i moja skromna osoba znów jadą razem?

 

 

Chris spoko ja jade chyba, że nas nie zaproszą :D:P

 

 

Zimer powiadasz kawały heheh czy chodzi Ci o ten że pedał w środku ma urodziny hehehe???

 

Jest jeszcze jedna kwestia gdzie nas na pewno nie wpuszczą po pacyfikacji niedzielnej :D:D jest to pikna Gliwicka sieć McDonald's Ci :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chceiliście parę fot - to macie :D

 

 

przy ognisku - broda zjadł smacznego kabanosa w panierce w kurzu i ziemi :D

14646988lk.th.jpg

 

 

zbyhu przystępuje do minetki ;)

14747013te.th.jpg

 

 

kurak Cebula

14747171et.th.jpg

 

 

Cebul zaczął palenie gum

14747235rc.th.jpg

 

 

chwila romantyzmu - zalew nocą

14747394nc.th.jpg

 

 

tańce do upadłego

14747657mj.th.jpg

 

 

wjazd do domku - niestety zakręt o 90 stopni zaprzepaścił wyczyn

14747885dg.th.jpg

 

 

rano tyle zostało po brodzie ;)

14747957mj.th.jpg

 

 

reszta jest u mnie na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było chociaż niewiele pamiętam  

 

 

hahah Astarte jak chcesz to moge Ci przypomnieć :-D

 

Nie sluchaj go, on był pijany ;) :-D

 

Zimer powiadasz kawały heheh czy chodzi Ci o ten że pedał w środku ma urodziny hehehe???

 

I ktory puscil babelki w wannie :-D Poczucie humoru na miare naj*** motopsycholi :D

 

Jest jeszcze jedna kwestia gdzie nas na pewno nie wpuszczą po pacyfikacji niedzielnej :D:D jest to pikna Gliwicka sieć McDonald's Ci  :twisted:

 

Spoko, w Gliwicach sa 2 McShity, na wiosne zdewastujemy zajazd nr 2 :twisted:

 

pozdro for @ll

Zimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...