Skocz do zawartości

Motocykliści z Lubina łączmy się


Sokół
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Pulaw 50km od LUBLINA. Z checia spotkal bym sie w Kazimierzu

 

szkoda tylko że to jest lubin a nie lubiln :wink:

 

co mamy szykowac jak, jak narazie nie mozemy sie nawet zebrac albo nie ma motocyklistów w lubinie albo to sa same buce icon_razz.gif[quote/

 

W lubinie jest troche motocyklistów ale niestety chyba nie zaglądają na forum bo dostęp do neta mają na 100%

 

Możemy się niedługo spotać bo w tamtym roku jakoś się nie udało. Tylko muszę najpierw przegląd zrbić a mam łysą oponę z tyłu oraz całkowicie skończone tylne klocki - nie wiecie w jakiej stacji kontroli to przejdzie ? Jak moto nieprzejdzie przeglądu to też trzeba płacić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczecinie to moglbym Ci poradzic co do stacji kontroli ale w lubinie to nie bardzo;P a co do spotkania to nie mozna zrobic miejscówki w lubinie np przed muzą jest taki fajny chodnik i zaqwseze jak jakis motocyklista sie zmieczy jazda po miescie to moze tam sie zatrzymac i kolejny i kolejny i mozna sobie pogadac albo razme pojeździc:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizys

 

racja. Cos mi wzrok nawala Lubin z Lublinem pomylilem i w ankiecie to samo Lubelskie z Lubuskim :evil:

 

sorki

Dobrze że się czasami ktos pomyli to przynajmniej, cos się dzieje na tym forum :P

Fajne kino macie tam w Lubinie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że się czasami ktos pomyli to przynajmniej, cos się dzieje na tym forum :P

Fajne kino macie tam w Lubinie :banghead:

 

 

ja Ci dam pomyli nie denerwuj mnie rpzeciez tu na forum taki ruch ze jak mnie chwile nie ma to potem mam 10 minut dobrego czytania :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY LUBIN 2006

Odbędzie się w dniach: 23-25.06.2006 w Lubinie, ul. Spacerowa ,

teren basenów małomickich., kierunek Lubin -Rudna

 

 

Organizatorzy zapewniają świetną zabawę, wiele konkursów i zabaw zręcznościowych, paradę ulicami miasta Lubina zakończoną pokazami jazdy ekstremalnej w wykonaniu czołowych grup kaskaderskich z całej Polski, świetną oprawę muzyczną, gastronomię, pokazy erotyczne i zabawę do białego rana a gwoździem programu będzie pierwszy i jedyny w Polsce koncert kultowego zespołu URIAH HEEP.

 

 

Koszt wjazdu : 35 zł ( w tym nocleg na polu namiotowym, koszulka, browar, posiłek, darmowy wstęp na koncerty : KULT, URIAH HEEP.)

Prosimy chętnych o potwierdzenie przyjazdu na email: [email protected]

 

Organizator: LUBIŃSKI KLUB MOTOCYKLOWY

TEL. 076 841 50 07,

WIKTOR 0661584992

Miejsce : LUBIN, woj. dolnośląskie

 

 

Wszelkie pytania prosze kierowac na adres: [email protected]

Edytowane przez ilek15

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY LUBIN 2006

Odbędzie się w dniach: 23-25.06.2006 w Lubinie, ul. Spacerowa ,

teren basenów małomickich., kierunek Lubin -Rudna

Organizatorzy zapewniają świetną zabawę, wiele konkursów i zabaw zręcznościowych, paradę ulicami miasta Lubina zakończoną pokazami jazdy ekstremalnej w wykonaniu czołowych grup kaskaderskich z całej Polski, świetną oprawę muzyczną, gastronomię, pokazy erotyczne i zabawę do białego rana a gwoździem programu będzie pierwszy i jedyny w Polsce koncert kultowego zespołu URIAH HEEP.

Koszt wjazdu : 35 zł ( w tym nocleg na polu namiotowym, koszulka, browar, posiłek, darmowy wstęp na koncerty : KULT, URIAH HEEP.)

Prosimy chętnych o potwierdzenie przyjazdu na email: [email protected]

 

Organizator: LUBIŃSKI KLUB MOTOCYKLOWY

TEL. 076 841 50 07,

WIKTOR 0661584992

Miejsce : LUBIN, woj. dolnośląskie

 

 

lubinianą chyba nie trzeba tego mówic kazdy motocyklista z lubina chyba tam bedzie :icon_eek: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pozdrawiam wszystkich z Lubina i nie tylko

 

Chętnie pośmigam po Lubinie w towarzystwie, choć z czasem u mnie nie najlepiej (praca, rodzinka bla bla bla)

- po ulicach - raczej wieczorkiem lub/i weekendy

- w terenie - raczej za dnia i to tylko dzicz (bez ulic) bo Kawa nie zarejestrowana.. a tak na marginesie to straszny ze mnie amator ...

 

Akurat wybieram się nad morze (pozdrawiam aktywnych formumowiczów ze Szczecina - moja Kawa ze Szczecina pochodzi), ale od 01 lipca polecam się pamięci, raczej pod kom. 0 600 444 767 bo do netu to ja nie za często ....

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...