Skocz do zawartości

Blokada 6 biegu w RED ROSE??


rzemyk90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mnie widzialeś?Gdzie? :roll: Biegi chodzą bdb,czasem mi nie wskoczy bieg ale tylko wtedy gdy za lekko popchne dzwignie zmiany biegów-normalka w każdym motocyklu.A biegi nie wyskakują,od jedynki do piątki wszystko gra jak należy.

Ps.Tylko powiedz mi,gdzie mnie widzialeś? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie widzialeś?Gdzie? Biegi chodzą bdb,czasem mi nie wskoczy bieg ale tylko wtedy gdy za lekko popchne dzwignie zmiany biegów-normalka w każdym motocyklu.A biegi nie wyskakują,od jedynki do piątki wszystko gra jak należy.

Ps.Tylko powiedz mi,gdzie mnie widzialeś?

No to chyba ze za lekko wrzuciles ten bieg...

w centrum cie widzialem jak zmierzalem z plochem i enduroguyem na motobajzel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, sam przekładałes skrzynie czy tak już kupiłes?? duża jest różnica? w sensie elastycznosc itd ja miałem 3 biegi i żeby dobrze przyspieszał trzeba był wkrecac daleko na czerwone pole żeby zmieniac bieg

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem już z 5 birgową skrzynią.Żeby dobrze szla to proste że kręce do czerwonego,ale jak zamieniam sie w ''niedzielnego'' kierowce to wrzucam bieg przy 7tyś i jest dobrze.Jak dojdzie do 8,5tyś to dostaje w pewny momencie takiego odejscia :-)

 

Ps.W centrum?to moglem tylko jechać marszalkowską i pulawską,i grójecką i towarową.Jedyne ulice na niedzielnej przejażdżce.A ty myślisz że mi źle chodzi skrzynia?Ciągle mówisz, że wypada...a nie wypada,wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dobrze szla to proste że kręce do czerwonego,

ale ja swoją musiałem na np. pierwszym biegu wkrecic do 11,5 tys żeby po przebiciu na drugi bieg miała jakis 8 tys obrotów czyli obroty, na których zaczyna sie mocne przyspieszenie. jesli natomiast na 1 biegu ostro przyspieszałem wkrewcając tylko do 9 tys, zmniana biegu na 2 i miała jakies 5 tys a to znaczy muuuła. na odkreconej manecie czekałem aż dojdzie do 7,5 tys i znowu kop :-D podsumowując - za długie biegi i wysoko umieszczony moment obrotowy :D a np. w dt 80 czy 125 juz nie ma tego problemu bo po przebiciu na wyższy bieg obroty spadają tylko o 1,5 tys wiece nie trzeba wysoko krecic żeby dynamicznie przyspieszac :) co nie znaczy że unikam wysokich obrotów :twisted:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, ja tez lubiałem aprilke ale jej duzym minusem były biegi (a raczej ich mała ilosc :) ) bardzo denerwujące na trasie z pasażerem (byle górka i już trzeba było na dwójke redukowac)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja akurat w trasie zapinam piątke i turlam sie 80kmh,co by silnika nie męczyć,lecz czasem do 90 sie bujne ale zwalniam,ale mi czsem brakuje szóstki!Jade na piątce 80-90kmh i mam 8,5tyś-9tyś/obr a mialbym szóstke to bym mial 8tyś/obr przy 80 z haczkiem.Ale czekam rok i pewnie dosiąde GSXR'a 600 w którym jest bodajże 6 biegów to brakowac w trasy mi szóstki nie będzie :) , oj napewno nie :D no i chyba nie będe jeździć 80-90kmh na piątym biegu :) ''chyba!'' :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...