Skocz do zawartości

Kupi to ktos??


JaJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze jest nierejestrowana. to kolejne $$$

sory, ale za tą cene nikt nie kupi

 

jak juz jest taki temat to zapytam o MOJE moto :)

dt 125 r z 1997 roku, zarejestrowana, ubezpieczenie do lipca, przegląd do konca sierpnia. nowy tłok (przejechane 200 km), po malowaniu rok temu specjalnymi farbami do plastiku. nowe zębatki i łancuch, łożyska w kołach i kilka innych pierdół :(

pójdzie za 5,5 tys ??

 

PS. tych dwóch postów niżej nie było zanim napisałem swojego 8O szybcy jestescie panowie :-D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mitas e9 ktorego specjalnie kupilem po to zeby jezdzic po asflacie!!

nie wiem to ja sie chyba pomylilem ale zawsze mi sie wydawało ze e9 jest to opona o niskim profilu lecz o szerokich kostkach ktore lepiej daja sobie rade w terenie niz na asfalcie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie bardziej oientacyjne jaka DTtke wyrwe do 2000 PLN ze wszytskim [zarejestrowanie oplacenie] da rade 125 ale w miare mloda ?? jaki rocznik [okolo] a 80ccm jaki ? oczywiscie zeby niebyla do remontu [silnik] :)

 

na allegro niepatrze bo tam ceny sa zawyzone 2x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie bardziej oientacyjne jaka DTtke wyrwe do 2000 PLN ze wszytskim [zarejestrowanie oplacenie] da rade 125 ale w miare mloda ??

Chyba snisz

jaki rocznik okolo a 80ccm jaki ? oczywiscie zeby niebyla do remontu

 

Bedzie ciezko nie do remontu ale poczatek lat 90

na allegro niepatrze bo tam ceny sa zawyzone 2x

Chcialbym chociaz myslec ze to prawda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie bardziej oientacyjne jaka DTtke wyrwe do 2000 PLN ze wszytskim [zarejestrowanie oplacenie] da rade 125 ale w miare mloda ??

Chyba snisz

 

w sumie to tak :) ale zapytac niezaszkodzilo hehehe

 

jaki rocznik okolo a 80ccm jaki ? oczywiscie zeby niebyla do remontu

 

Bedzie ciezko nie do remontu ale poczatek lat 90

 

tzn nie taka zaraz po remencie - na dotarciu czy juz datarta ale takie c by z ok 2 polatalo bez wiekszej robty [szlif' date= tlok]

na allegro niepatrze bo tam ceny sa zawyzone 2x

 

Chcialbym chociaz myslec ze to prawda

no nie 2x ale czytajac posty widzielem kilka razy ze na allego sa ceny zawyzone i ze miedzy forumowiczmi to chdzilo taniej ale stan to niznam przeciez :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie 2x ale czytajac posty widzielem kilka razy ze na allego sa ceny zawyzone i ze miedzy forumowiczmi to chdzilo taniej ale stan to niznam przeciez

Powiem Ci tylko ze na allegro mozna znalesc super okazja tylko wystarczy czekac i moc jechac kupic w kazdej chwili (raz przegapilem zarejestrowana TS125r po tuningu na 150cc za 2000zł). Koles mogl najwczesniej sie ustawic na ogledziny o 9. Dzwonie ok 9:30 zeby sie konkretnie ustawic i sprzet juz sprzedany :)

tzn nie taka zaraz po remencie - na dotarciu czy juz datarta ale takie c by z ok 2 polatalo bez wiekszej robty [szlif' date= tlok]

1 zasada: nie ufaj sprzedajacemu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie taka zaraz po remencie - na dotarciu czy juz datarta ale takie c by z ok 2 polatalo bez wiekszej robty [szlif' date= tlok]

 

1 zasada: nie ufaj sprzedajacemu

no tak ale nie pytam o oferte ale o wartosc przyblizona tzn ile bedzie mniejwiecej wart a nie co mi beda chceili wepchnac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...