Skocz do zawartości

Jakie sakwy do Virago 535?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam sie jak duze sakwy sobie kupic. Z jednej strony maja byc wystarczajaco duze zebym zmiescil cos wiecej niz jedna bluze ale z drugiej nie za duze... badz co badz Virazka najwieksza nie jest a nadal chce aby to byl motocykl z sakwami a nie sakwy z motocyklem.

Z gory dzieki

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja kupiłem sakwy Luisa na Allegro. Teraz wystawia je ktoś na aukcji 63457926. W tej chwili jest to jedyna oferta. Było lepiej, wystawiało je kilka osób. Podaję numer aukcji tylko dlatego żeby pokazać co kupiłem. Są one niewielkie ale moim zdaniem idealnie pasują. Zamocować trzeba za amortyzatorami i dzięki temu nie wystają zbytnio na boki. Problem tylko z kierunkami. Ja mam bagażnik dorobiony do zadupka i w miejscu skręcania dałem kierunki. Trochę przeszkadzają, ale całość wygląda ciekawie. Ponadto usztywniłem je w środku blachą aluminiową. Do środka śmiało zmieści się cały majdan przeciwdeszczowy na 2 osoby i jeszcze co nieco. Mogę dać zdjęcia na maila ale dopiero w przyszłym tygodniu, wystarczy że go podasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja ja właśne jestem na etapie stelarza pod sakwy. Może cos opatentuję. Ale 100%kierunki trzeba dać do tyłu. Ja mam sakwy małe od Marudera 250 w spadku. Myślę że mając bagażnik to wystarczy. Mam też worek z POLO na bagażnik. Moim zdaniem nie ma sensu dawać WIELKICH skaw na 535 bo będzie wygladała jak wielbłąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że stelaż zrobiłem sam. Z nierdzewki. Wygląd nie ma znaczenia bo sakwy całkowicie zasłaniają ten patent. Ważne jest tylko solidne wykonanie. Otwory po kierunkach zajął stelaż. Obecnie kierunki są na wysokości tylnego siedzenia i lekko wysunięte z nie, prawie w połowie sakw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) bo będzie wygladała jak wielbłąd.

Wcale nie. Ja właśnie założyłem dość spore sakwy bo jak zobaczyłem te które były przeznaczone do 535 to się załamałem (do środka można by włożyć chyba tylko mały sweterek :twisted: ).

Kupiłem duże i nie narzekam' date=' moto nabrało lepszego wyglądu (optycznie większe :-) ), zapakowanie się na dalszy wyjazd w dwie osoby nie stanowi żadnego problemu (no i zostaje jeszcze zawsze bagażnik 8) ). Sakwy były na tyle dobre, że kolega który pomyka Marauderem zdecydował się sprzedać swoje i kupił takie jak moje :-) Faktem jest, że w 535 przesunięcie kierunków jest nieodzowne przy chęci założenia czegoś większego. Ale teraz jak jest potrzeba to do jednej spokojnie wchodzi 16 puszek browara :mrgreen: Tak więc do 535 zdecydowanie polecam duże sakwy i oczywiście nie proste tylko skośne np. takie

 

Akurat nie mam fot na kompie - jeśli ktoś chce to mogę podesłać w przyszłym tygodniu, zapraszam na PW 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...