Skocz do zawartości

Wyciek z silnika???


Rekomendowane odpowiedzi

DZisiaj przewozilem moj motor( Honda CR 125 95r.) busem i motor przewozony byl na lezaco -tzn. polozylem go na na bok . Gdy juz przyjechalem na miejsce zobaczylem duza plame oleju( z silnika). nie wiem skad to sie wzielo ,bo jak jezdzilem to olej mi z silnika nigdzie nie wyciekal, a jak patrzylem pozniej skad wyciekl ten olej to nie moglem sie dopatrzec, ale zobaczylem taka rurke wychodzaca z silnika(od strony dzwinigni zmiany biegow) i tak jakby to przez to rurke wylecial mi olej?? nie wiem co jest grane?? dzieki za wszelkie info. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielorz: ale to o innych rurkach mowisz, one z gaznika wychodza i faktycznie tak jest. a ja zobaczylem taka grubsza rurke z pod silnika wychodzaca ( przy zmianie dzwigni biegow) no i nie wiem co jest grane , czy to tak mogloby wyleciec przez ta rurke(olej)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest odpowietrznik, w każym moto to jest, w ktm'ie na lewy bok mogę kłaśc moto bo nic nie wylatuje, ale gdy położe na prawym to olej ze skrzyni scieka przez tą rurke

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloelo: dla zielorza chodzilo o te rurki co z gaznika wychodza...

enduromaster: no to chyba masz racje, ja na lewa strone moto polyzlem i zapewne olej wylecial mi przez ten wlasnie odpowietrznik...to dobrze ,myslalem ze moze cos sie stalo czy cus; :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie znacie sie ' date=' jakbyscie ogladali jednoslada i pana od cezety to byscie wiedzieli ze musi sie lac bo jak nie kapie to znaczy ze niema [/quote']

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ten program oglądałem 4 razy w ciągu dwóch dni żeby się pośmiać. Gość był niesamowity.

"Ja przejechałem tym motocyklem prawie 400km a nawet prawie 500" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie znacie sie ' date=' jakbyscie ogladali jednoslada i pana od cezety to byscie wiedzieli ze musi sie lac bo jak nie kapie to znaczy ze niema [/quote']

jest w tym troche prawdy, zebym nie mial oleju w silniku to by Mi nie wyciekl... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...