Skocz do zawartości

Wtorkowe treningi - Tor Poznań...


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
bede w pracy do wieczora...ale pewnie sie wyrwe...autkiem to chociaz porobie Wam fotki czyms dobrym na asfalcie' date=' zobaczymy jak bedzie. na razie taki jest plan [/quote']

 

Byłoby rewelacyjnie!! Przy okazji może koszulka będzie w końcu moja ;p

Do zobaczenia!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko płytka jest już nagrana i czeka na ciebie :)

 

[ Dopisane: 13-09-2005, 20:35 ]

I znów było okejas :D Nie miałem jezdzić ale przejechałem sie kilka razy i tego mi brakowało :) Rewela polecam wszystkim, od razu czuje sie lepiej;)))Pozdrówka dla Luzipowera!!!Twoja zx6 naprawde ładnie gada!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kilka fotek z kolekcji,ktora zrobilem dzisiaj na Torze. Oprocz zamowionych przez Dominika,Pablo2x,Tomka Ł jest wiele innych...ale zaluje, ze pomylilem Luziego z inna zielona Kawą! Podziwiam jak zapierdzielales! Nastepnym razem Ty bedziesz na 'glownym' celowniku ;-]

 

1. asitorpozna0044pe.jpg

2. asitorpozna0080uu.jpg

3. asitorpozna0096xn.jpg

4. asitorpozna0133xb.jpg

5. asitorpozna0327gq.jpg

6. asitorpozna0375mf.jpg

7. asitorpozna0449pi.jpg

8. asitorpozna0544lm.jpg

9. asitorpozna0681am.jpg

10. asitorpozna0717zk.jpg

11. asitorpozna0904se.jpg

12. asitorpozna1053fy.jpg

13. asitorpozna1161hm.jpg

 

Jesli sie moze ktos rozpoznaje na tym niewielkim wycinku ('przesialem' fotki do stu 'z groszem' nadajacych sie) to piszcie na PW, podajcie maila to poprzesylam co mam z Wasza maszyna ;-]

 

[ Dopisane: 13-09-2005, 22:41 ]

P.S. Bylem na torze od ok. 15.30 do ok. 17.00- kto jezdzil, mozliwe, ze jest w fotkach. Dajcie namiary na siebie-motocykle-kombinezony, - poszukam i przesle mailem. Pozdrawiam i zaluje, ze od kiedy mam Duke tak bardzo 'dofinansowana' przestalem jezdzic na torze bo obawiam sie pecha i 'gejuje' w domu lub z aparatem tylko na torze!! ;-[ Hmmm...ale jak kupic moto wylacznie na tor? Proza zycia nas dopada, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

O! załapałem się na 1 i 9 ;p Dzięki, dzięki. Aparat z tym wielkim obiektywem robił wrażenie! Zobaczymy co z reszą stuffu w dużej rozdzielczości.

Jacek - Pablo2x złapałeś tutaj w sumie na 1 zdjęciu - numer 11.

pzdr

 

[ Dopisane: 13-09-2005, 22:47 ]

PS - chyba w końcu kupię jakiegoś plastika na tor... Monsterem tam się nie da jeździć, za mały prześwit i trę czym się da...

 

Aha, najchętniej 916 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hehe witam brata Kowala tutaj! Szykuj się na mega płytkę ze zdjęciami Jacka. Z tego co wiem sporo napstrykał, część poszła do kosza bo poprzesuwane, ale i tak będzie fajny materiał!

To do wtorku 20.09. Ja postaram się być już o 15.00 żeby zrobić 4 dłuższe rundy, a nie 3 jak dzisiaj.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze wam... :cry: tez bym sobie pojezdzila ale dzisiaj musialam odpuscic ze wzgledu na rodzicow. wczoraj wrocili z wakacji i dowiedzieli sie o mojej zeszlotygodniowej "przygodzie". tak sie "ucieszyli" ze wpadli na pomysl sprzedania repsolka. na szczescie juz im to wybilam z glowy i jesli pogoda nie zawiedzie to zobaczymy sie za tydzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaluje' date=' ze pomylilem Luziego z inna zielona Kawą![/quote']

:P :P :) Spoko - może gdzieś tam mnie znajdziesz ! to podeślij !

 

albo zamiast podsyłać każdemu osobno (dużo to czasu pochłania) wrzuć wszystkie na jakiś server albo na www.dobrebopolskie.com

Podziwiam jak zapierdzielales

k... nie mogę zejść poniżej 2 minut :) chociaż staram się jak mogę... ale z czasem ! Dzięki !

Nastepnym razem Ty bedziesz na 'glownym' celowniku ;-]

:twisted: :twisted: :twisted:

 

p.s. Dominik mi powiedział' date=' że jesteś, ale tak się zagadałem z innymi, że zapomniałem :roll: następnym razem ! i nie do końca rozumiem to z Duką i torem...

 

PS - chyba w końcu kupię jakiegoś plastika na tor... Monsterem tam się nie da jeździć, za mały prześwit i trę czym się da...

niestety dominiku - jeździłem za tobą i definitywnie mogę stwierdzić, że co do toru to na tej maszynie więcej już nie wykręcisz ! (chyba, że inne zębatki i zaczniesz bawić się jak Christian :D ) Więc popieram rozmyślania o plastiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Dominik mi powiedział, że jesteś, ale tak się zagadałem z innymi, że zapomniałem  następnym razem ! i nie do końca rozumiem to z Duką i torem...

- ejjj, to mogles przyjsc grabe uscisnac i byloby po klopocie :D

co do duki-za droga jest dla mnie abym sie przemogl i wyjechal. koles mial kiedys dzwona i wystapil problem ze zwrotem kasy bo ktos z toru spisywal wylatujace motorki i poinformowal firmy ubezpieczeniowe. nawet z ac nie wyciagnal. tak koles mowil,prawda to? nie probuje sprawdzac... jezdzilem czasami wczesniej na r6 i byyylo gitesowo :twisted: mysle nad czyms wylacznie na tor,mamcala zime. do nastepnego razu :)

 

I proooszeee- schodzimy na kolanko :lol:

asitorpozna1107mx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat pojechania na tor ciagnie sie za mna od poczatku sezonu :) BARDZO BYM CHCIŁAŁ POŚMIGAĆ ale mieszkam w Gdyni wiec jest mały kłopot z dotarciem, motorek mam średnio sportowy Suzuki Sv 650S i oponki D220 ST tez raczej nie na tor :?

Podobno jak ktos jedzie 1 raz na tor to na 90% wywinie dzwonka, nie wiem ile w tym prawdy :?: ale obawiam sie, ze nie bede miał czym wrocic do domu jakby cos takiego sie przytrafiło 8O

W każdym razie NOSI MNIE STRASZLIWIE i nie wiem czy w przyszły wtorek nie przybędę :D Tylko musze wiedzieć dokładnie o której mozna wjechać na tor i ile to kosztuje :?:

 

Prosze o info i pozdrawiam wszystkich :P !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...