Skocz do zawartości

Faak am See


vpower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko - czy ktoś może się wybiera na ten zlot. Ja na 95% jestem zdecydowany. Mam wobec tego pytanie dla tych co już tam byli - co trzeba na 100% zabrać i na co zwrócić uwagę na miejscu. Każda rada bedzie dobra.

Pozdrawiam

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tą zabawe muszę przełożyć na kolejny sezon :P.

Nocleg kosztuje ok 12 euro za noc na kampingu, na obiadki i takie tam warto podskoczyć na Słowenie (lepsze żarcie i tańsze) Kask i trzeźwość to można pośmigac testowymi hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam coś od siebie bo tez kilka razy byłem na Faak am See. W tym roku już nie pojadę (bo wczoraj wróciłem ze zlotu Intrudera w Niemczech i jestem pusty jak beben Rolling Stones-ów :evil: ).

 

Zabrać trzeba namiot i dobry ciepły spiwór (noce bywają bardzo zimne). No chyba, ze masz zarezerwowane miejsce w hotelu (małe szanse bo podobno w promieniu 50 km cięzko cokolwiek znaleźć). Na kempingu Gruber urzęduje Dakota (Polak mieszkający na stałe w Austrii). Zatrzymuje się tam sporo Polaków. Ceny mniej więcej jak podał Siwy.

Po piwko sugeruję udać się do supermarketu. Koniecznie pojeździć testowymi H-D i Buellem (150km/h po terenie zabudowanym wyprzedzanie na 3-ciego i mimo wszystko cięzko utrzymać się za prowadzącym :twisted: - a do tego ładne krajobrazy).

Nie ździw się też jak ktoś bedzie sie wyśmiewał z Twojej Hondy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ździw się też jak ktoś bedzie sie wyśmiewał z Twojej Hondy...

 

 

 

:-D :-) :lol: :mrgreen: Ten punkt opisu mnie naprawdę ujął :mrgreen:

 

Ja sie tam juz wybieram 3 lata i w tym roku jak zwykle odpuszczam. Wole dokonczyc to co robie w garazu a na reszte juz nima kasy... zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzięki za rady. Byłem, zobaczyłem i powiem tak: było zajefajnie. :) Niekończąca się parada oraz ten grzmot - uff - to trzeba zobaczyć. Pogoda była spoko - w piątek nas trochę zmoczyło. Spałem u Dakoty. 12,50 Eur za nocleg. Jak wszystko dobrze się potoczy to za rok znów będę. Z Hondy się nie nabijali a jak kumpel VTX gumę spalił to od potem już nas rozpoznawali :D . Coż - kosztowało go to spalenie 20 EUR u glin ale nawet nie narzekał zbytnio :) .

Pozdrawiam.

P.S.

Chyba zachorowałem na HD. :( Choć z drugiej strony najpierw przyczepkę trzeba. :P

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko gdzie są zdjęcia :?: :)

 

Koles dostał mandat? Niby widziałem, że policja zatrzymuje palacych gumę ale za wykroczenia drogowe nigdy nie byłem tam scigany. Nawet za jazdę pod prąd i wyprzedzanie na 2 ciągłych (raz nawet mnie zatrzymali ale skończyło się na upomnieniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - zdjecia będą - jak tylko wybiore te cenzuralne. :D

Co do mandatu - w tym roku podobno trochę bardziej tępili. Nie mam porównania z rokiem poprzednim bo byłem pierwszy raz ale podobno tak było. Nawet poza Faak sciągali na bok. Racja - wszyscy tam zapieprzali ale od czasu do czasu jakiegoś łapali - akurat miał pecha. Ale podobno dzielili równo - po 20 Eur (nie on jeden dostał :) ).

Jedyne czego żałuję, że to nie ja wygrałem tego Harusa, który był losowany. Naprawdę odjazdowy sprzęt.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...