Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja na weekend proponuję jakąś traskę... może Leszno->Sława->Sulechów->Krosno Odrz.->ZG->Nowa Sól->Głogów->Leszno. jazdy na niecałe 4h z postojami.

 

nie wiem tylko który dzień lepszy, sobota czy niedziela... mi na chwilę obecną lepiej pasuje sobota do godziny 16:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wczoraj juz bylo fajnie a dzisiaj znowu pada :crossy:

 

Ario mam nadzieje ze twoja prognoza na weekend sie sprawdzi :icon_razz:

 

Mnie taka traska na sobote pasuje jak najbardziej :) Wiec jezeli Ario masz czas do 16 to najlepiej sie zebrac o 11 kolo mcshita jak zwykle. Co reszta na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wczoraj juz bylo fajnie a dzisiaj znowu pada :evil:

 

Ario mam nadzieje ze twoja prognoza na weekend sie sprawdzi :clap:

 

Mnie taka traska na sobote pasuje jak najbardziej :icon_mrgreen: Wiec jezeli Ario masz czas do 16 to najlepiej sie zebrac o 11 kolo mcshita jak zwykle. Co reszta na to?

 

:crossy: :lalag: :lalag: :lalag:

 

@Witas

 

jakby co to Pale się pomylił i tak naprawdę chce się spotkać o 10:00 !!!

 

(Pale my będziemy o 11:00... czyli tak jak Witas ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musicie sie o mnie martwic bo w sobote do 16 bede we wroclawiu, wiec nie popsuje wam wyjazdu moim spoznianiem sie :crossy:

 

pozatym ja sie bardzo zadko spozniam, a ostatnio musialem poskladac motor ... :clap:

Tak wiec jesli byscie cos planowali to ja jedynie w neidziele bym mogl pojezdzic :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Leszczyniacy!

 

Czy na tym forum udzielają się wyłącznie posiadacze większych maszynek, czy też są osoby które poruszają się 50-tkami i mniejszymi pojemnościami :buttrock: , chętnie nawiążę kontakt z innymi posiadaczami jednośladów, którzy chcieliby ewentualnie wstąpić w szeregi naszej małej "sekty" :)

www.speedbusters.za.pl

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszej ekipie jezdza same "duze" sprzety ;)

 

Ale wypowiadal sie tu kiedys wlasciciel skutera ktorego raz okazje mielismy spotkac:

Link do profilu

 

 

Aaaa rozumie, napisałem tego posta bo wiadomo 75 stron się nie chce przeglądać wszystkich a nóż może ktoś się tu pojawi :)

 

PaleSatan a ty czasem tym Thundercat'em nie jeździsz takim żółtym, bo czasem takiego widać na MC :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...