Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz B3stia o musiał być ktoś podobny do was.

Jak w ogóle wypadł wasz wyjazd wczorajszy , ja niestety nie mogłem jechać, ale za to po południu polatałem po Boszkowie i okolicach z kolesiem z Rawicza, też było fajnie po 23:00 byłem w domku, trochę robaki i ćmy przeszkadzały w drodze powrotnej , ale ogólnie było ok.

Fajnie się jedzie po tej nowej drodze do Włoszakowic :icon_mrgreen:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to jutro jade za Poznań do takiej miejscowości Kobylniki na badania oka, coś mi się stało z dwa tygodnie temu i z dnia na dzień zacząłem słabo widzieć na prawe oko,no nic jutro jadę do tej kliniki na jakieś rezonans i jeszcze coś tam, oby wszystko było ok, wczoraj w dzień jeszcze szło jechać, ale jak w nocy wracałem z Boszkowa to już kiepsko widziałem. Pozdro i trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ma być do końca tygodnia do bani.

Byłem na tych badaniach i nic konkretnego mi nie powiedzieli, muszę jechać na jeszcze jakieś inne badania, zobaczymy.

A ostrość straciłem tak od razu, wieczorem ok, a rano rozmazany obraz przez prawe oko, no ale jestem dobrej myśli, musi być dobrze, mogę nawet nosić okulary i w nich jeździć, oby dobrze widzieć trase :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Irek ! Pozdrowienia z Torunia. Mam nadzieję , że z tym okiem wszystko będzie dobrze , mam kumpla który ma podobny problem , ale nie pogarsza mu się od dawna .

Trzeba twardym byś nie miętkim. Mnie za to dopadł reumatyzm i stawy mnie bolą , ale spoko.

 

 

 

Ps. Oczko wypadło temu misiu!

" Miś''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano tvn24 podawał, że sobota i niedziela minimum +30 u nas

co za dużo to też niezdrowo ... w taki upał też sie przyjemnie nie jezdzi , bynajmniej mi (w Ret Bike heh) :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...