Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na woodstock mam plany jechac ale nie wiem ile jeszcze ludzi tu z grona leszczynskiego sie wybiera a samemu nie chce mi sie za bardzo jechac wiec jak narazie to jest niewiadoma :icon_razz:

 

To kto sie rusza w niedziele na motocross? Ja jestem chetny czyli jade :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na motocross jade..pisac sie pisac. Ja lece na 100%!!!!!!!!!!!!!! W ogole motocross bedzie opanowany przez rodzine Adamczakow....no, moze nie do konca:P:P W kazdym razie moj brat bedzie jechal moto:). Na poczatku mial jechac moim, tata swoim....a ja mialam szukac wsrod was jazdy jako pasazer:) No coz...brat nie mam moto a lubi tez sobie pojezdzic, wiec tak mu powiedzialam. Ale spoko..dzisiaj wyszlo wszystko inaczej....tata nie bedzie lecial moto, tylko Uazem ze znajomym (jego samochod) bedzie jechal..z mama i Tymkiem (bratankiem). A Adam (brat) wezmie Intruza taty i z bratowa beda na nim jechac,ja sowim..wiec z wszystkimi chetnymi spotkamy sie w Lesznie:D:D z bratem to bede mogla szalec :flesje: A siora z Ania i blizniakami (kto byl na crosie poprzednio to wie o kim mowa:) ) dojada samochodem. Wiec jak widzicie, ja jade na 100% z cal;a swoja rodzinka, hehehe.

 

P.S. Dzisiaj sama sie wzielam za zmiane zimmeringa :banghead: Mialam male problemy z odkrecaniem srub - w przypadku niektorych tata mi pomagal...a jutro ciag dalszy:)

 

Pozdrawiam cieplo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest ten motocross ? w niedziele, jak pogoda będzie good to przejadę się , kiedy i gdzie zbiórka ?

 

A teraz kilka zdjęć z Boszkowa ;)

 

http://rapidshare.com/files/41366991/Boszk...6_2007.zip.html

 

B3stia dobre i to co ? ;)

 

Pozdro.

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak ucichlo...skoro nikt nie posze, to ja postanawiam:)

Kto jedzie jutro na kacze dpoly to o 10.30 pod McDonaldem..chyba dobra godzina...moj tata ze znajomymi wyjezdza juz o 10 z Wilkowic..ale my nie musimys ie chyba tak spieszyc:) Wiecie, ze on zawsze godzine wczesniej musi wszedzie byc :biggrin:

Pasuje wszystkim chetnym?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro odpadam :icon_question:

gazniki przelozone wszystko zapowiada sie super, ale narazie jest tragedia :D nie da sie tak jezdzic, jutro przeloze spowrotem stare gazniki i za tydzien jak asmo wroci mam nadzieje bedziemy nowe gazniki dopracowywac.

Na chwile obecna mam moto nie sprawne bo jest za uboga mieszanka i jeden gaznik mocno cieknie :D

Mlego festynu jutro :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasciwie do ktorej planujecie tam byc?

bo moze przyjedziemy kolo poludnia samochodem? :biggrin:

 

dobra wiem ze to wlasciwie glupie pytanie bylo bo juz wszyscy pojechali, ale za to mam posta wiecej :biggrin:

to sprobuje sie do kogos dodzwonic :banghead:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...