Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze: B3stia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :icon_rolleyes: Zdrowka i zawszec pełnego baku. Rozpisywac sie nie bede, bo wiadomo, ze zyczy sie wszystkiego co najlepsze:)

 

Po drugie: link do zdjec z grilla, i reszta co miala aparaty tez niech daje:) http://rapidshare.com/files/40478156/Okupa...322_ki.rar.html

 

Po trzecie: informuje o kilku imprezach co sa organizowane w ciagu najblizszych weekendow. W niedziele o 12 sa zawody we Wschowie, dokladne szczegoly na stronie www.zmotoryzowana.wschowa.com.pl, sa to zawody o puchar burmistrza gminy, czy cosik takiego - mam nadzieje, ze sie nie pomylilam, jutro jakby co poprawie adres, bo tata Mirek ma wizytowke. I to jest to spotkanie motocyklistow we Wschowie na Kaczych Dolach, co ten facet gadal z tata Mirkiem o tym jak bylismy na zawodach tam. Wiec bedziemy mogli wjechac do srodka motocyklami, pod tym tynelem, a nie na parkingu, ale pod brama trzeba byc o 11.30. Szczegoly dogadamy pozniej z chetnymi co pojada :crossy: :wink: Mam nadzieje, ze wszyscy beda chetni :wink:

 

Kolejna impreza bedzie 21/22 lipca. Są to Dni Bojanowa. Cos podobnego moj tata organizowal rok temu na Dni Bojanowa, tzn. kto chce przyjezda motocyklem. W zeszlym roku troche ich bylo. Ale z okazji Dni Bojanowa prawdodpodobnie bedzie miedzy innymi noc kabaretowa w amfiteatrze :icon_evil: Wiec zapowiada sie fajnie. Ja z racji iz wspomagam tate w takich posmylach oglaszam to tutaj, zebyscie rezerwowali wyzej wspomniany weekend:)

Z noclegiem to nie bedzie problemu...skoro sie zmiescilismy u Konika na dzialce, to u mnie napewno kazdy znajdzie miejsce do spania (jesli bedzie chial zostac), jedynie co to spiworki bedzie trza przywiezc ze soba.

 

Po czwarte: Grill, ktory chcialm u mnie robic za dwa tygodnie odpada. Przyjezdza rodzinka i nie wypada mi, abym organizowala cos dal siebie, bo to z racji jeszcze juz wtedy bedzie zaleglych imienin mamy. Wiec grill zostaje przeniesiony na termin pozniejszy.

 

No to sie rozpisalam, ale chyba o niczym nie zapomnialam

 

 

Aaaaaaaaaaa, Witas, Ario...co wy robiliscie na tym zdjeciu??

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co my robiliśmy? "tjuning" bandziora ! :lalag:

 

dzisiaj jadę do chaty zobaczyć co z moją elektryką...

 

@Asmo

 

Witas mówił, że w sobotę robicie gaźniki, mogę podjechać na "kopanie" mojego motocykla? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jeszcze warte uwagi może być to: http://forum.motocyklistow.pl/I-zlot-motoc...icy-t75494.html

Chyba się wybiorę, bo zapowiada się ciekawie, a i daleko nie jest, no i tanio ;) Tylko termin dziwny, bo środa (pojutrze :bigrazz:) ale w końcu są wakacje :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze faktycznie to nie asmodana wina ze posty wcielo, bo cale forum padalo... tylko tak sie w czasie zbieglo i mi sie skojarzylo :clap:

 

@Beti

zdjecie uwiecznia jak z Ario tuningujemy tablice rejestracyjna bandziora :clap: A przy okazji jak dojechalem do wrocka, to poprawilem ta zawila konstrukcje i teraz dziala duzo lepiej, a przynajmniej nie podwija sie pod kolo ;)

 

@Asmo

odezwij sie czy w weekend bedziesz mial dla nas czas? Ja wlasciwie przeloze sobie gazniki w wiekszosci samemu, tylko pozniej bez Ciebie nie dam rady ich wyregulowac... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jeszcze warte uwagi może być to: http://forum.motocyklistow.pl/I-zlot-motoc...icy-t75494.html

Chyba się wybiorę, bo zapowiada się ciekawie, a i daleko nie jest, no i tanio :D Tylko termin dziwny, bo środa (pojutrze :clap:) ale w końcu są wakacje ;)

4-5 sierpnia więc nie środa :clap:

 

ja niestety pasuję, bo wyjeżdżam na weekend 4-5... :clap:. umawiamy się już wstępnie na następny weekend? ja sugeruję bardziej niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja dzisiaj zaczalem wakacje po zdanym egzaminie. Ale wakacje tylko do wrzesnia wiadomo czemu ;)

 

Niby moge jezdzic kiedy chce ale do piatku odpada bo mi Asmo zdarzyl podpieprzyc motor do poznania. Ale przynajmniej przejdzie serwis hehe.

 

A ten zlot w opalenicy to to jest w czasie woodstocku wiec trudno mi powiedzic gdzie sie wybiore (chociaz w ramach zlotu jest jakis rajd w nocy, ciekawe czy tak samo jak byl rajd zgnitej pyry)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...