Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie pijcie za dużo, bo na końcu sami z Piorunem pojedziemy :flesje:. OK to szybko propozycje wyjazdu. Czas zakładam w granicach 3-4h jazdy maks. czy godzina 12:00 jest ok? wcześniej, później?

 

UPDATE

 

ja proponowałbym najwcześniej wyjazd o 13:00 w stronę Głogowa, tam popas na McD i dalsza trasa po winklach. trzeba ją tak ułożyć żeby ponad 200 km było :)

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wam zazdroszcze tej traski :bigrazz: :bigrazz:

 

Co do dzisiaj, pociag mam z Boja o 20.29, w Lesznie bede gdzies 0 20.40 - 20.45. Czyli sie tak umawiamy, ze na 21 bedzie akurat :bigrazz: To teraz gdzie idziemy, czy sie spotkamy gdzies na rynku i wtedy postanowimy gdzie lecimy, tfuuuuuuuu..idziemy pic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Wlasnie dostalem zjebke od Wicia ze niby organizator jestem a nic nie zalatwilem jeszcze :bigrazz:

 

Wiec... Ja w Lesznie dawno juz nie bylem jesli jesli chcemy isc na miasto to prosze o jakies propozycje fajnych miejsc. Druga mozliwosc to moja dzialka. Z tego co wstepnie liczylem bedzie nas ok 7-8 osob wiec na upartego wszyscy jakos sie zmiescimy w domku. Piwo bedzie tanie - jakas zgrzewe sie kupi a i zarcie z grilla mozna zrobic. Co wy na to?

 

Co do godziny to mysle ze 21 (chocby z racji na Beti i Pale co by mieli czas sie nalezycie wyszykowac).

 

Pozdro i czekam na szybki odzew :bigrazz:

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze wzgledow ekonomicznych, jestem za dzialka, ale do pubu tez moge sie przejsc, tylko ze wtedy troche mniej sie wypije. Z drugiej strony moze to i lepiej :icon_mrgreen:

 

Co do trasy to mi tez pasuje, mozemy wyjechac kolo 13 z leszna i bedzie gites :biggrin: ja najwyzej odbije z Rawicza i polece na Wroclaw odrazu, ale jeszczenie wiem ile rzeczy bede musial ze soba zabrac, no i czy pojade z Ania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik - ktos musi :notworthy:

 

A co do propozycji, mi to to tam wsio rybka, gdzie bedziemy pic...dzialka to i pewnie fajny pomysl...cisza, spokoj, nikt nam nie bedzie krzyczal nad uszami...tylko jak ja niby z dwroca sie tam dostalabym, he?????????????????? czyli znowu robie problem :icon_evil: Chyba, ze mnie ktos na tyl moto wezmie, ale kto tam bedzie jechal. Nie wiem....wy decydujcie gdzie. Jak wam wygodniej. Ja na leszczynskich pubach tez sie nie znam, wiec nie wiem gdzie jest fajnie :biggrin:

 

P.S. Witas, masz racje...dzialka ekonomiczniejsza :icon_mrgreen:

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti jesli problem to tylko podwozka to spoko.

Jak nikt sie nie zglosi co by cie podrzucic to wyjade po ciebie na dworzec. Zreszta zawsze mozesz na moto podjechac - no bo wnioskuje ze nie bedziesz zalana wracac do domu w nocy, co?

 

A co na to reszta? Graczu, Asmo? Co sadzicie?

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm, jezeli mamy pic przez pol nicy, spac tam, no to moglabym chyba moto przyjechac. No bo generalnie siora wstepnie ma po mnie przyjechac, ale ona juz cos kolo 24 przyjechalaby po mnie. No nie wiem...zdecydujcie wy. Konik, ja po alkoholu nie wisiadam za kierownice - jakakolwiek :buttrock:

 

Dajcie znac co ustaliliscie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pierun, Pale, Witas (+?)

POSTANOWIONE! 13:00 W SOBOTę ZBIóRKA NA McD W LESZNIE I WYJAZD

 

jeżeli ktoś nie może to szybko pisać co by nie tracić czasu na umawianie :icon_twisted:

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Czy mam odebrac te cisze za TAK dla imprezy na dzialce? :clap:

 

Graczu, Asmo odezwac sie i wypowiedziec!

Beti - jak w koncu dojezdzasz do nas?

 

PS. Jakby co to mam juz polski numer: 515 153 092

 

Pozdro

Konik

 

Dobra. Ustalone!

 

Impreza jest u mnie na dzialce - chyba wszyscy wiedza jak trafic :clap:

 

Najlepiej jesli kazdy wezmie ze soba C2H5OH a zarcie jakos ja zalatwie i pozniej sie jakos rozliczymy. Macie ochote wziac salatki (specjalna uwaga dla dziewczat) - nie ma sprawy, chipsy, snacki i inne przekaski - mile widziane :clap:

 

Grillem zajme sie osobiscie wiec nie zabraknie - wegla, rozpalki... Mysle ze wezme dla kazdego jakies 2 - 2.5 kiebaski i bedzie git.

 

Park maszyn jest na trawniku ojca wiec uprasza sie o zachowanie spokoju (czyt. palenie gumy) i wzgledna czystosc - rupieci co ciekna oleje nie wpuszczamy :clap: (moja Virazka by sie obrazila :clap:)

 

Jesli chcecie zostac na noc - ok. Wezcie sobie tylko jakis spiwor najlepiej. Jakies koce jakby co chyba mam.

 

No to chyba tyle... uff

 

Aaa... co byscie sie lepiej bawili to proponuje wziac jakies swoje audio CD - sprzet jakis super klasy nie jest ale cos tam pobrzekiwac bedzie :clap:

 

Do zobaczenia o 20-tej

Pozdro

Konik

 

PS. Ale dlugasny post :clap: :icon_biggrin: :clap:

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...