Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To kto bedzie w piatek pic z nami?? :>

 

Ja!! :icon_evil: :D

 

A co do trasy to Rudy jakas ciekawa ostatnio zapodal to moze sie tam przejedziemy? tam gdzie sa fajne zakrety i dobry asfalt?:> :)

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario a o ktorej trasie do ZG mowiles ze jest fajna? Przez glogow czy slawe?

 

jedna i druga, przez Głogów szybsza, przez Sławę bardziej turystyczna, gorszy asfalt ale więcej winkli... możemy zrobić jak pisze Witas i wybrać którąś z tras z tematu w tym dziale...

 

dzwoniłem na tor w ZG...

 

weekend jest zajęty (piątek-niedziela)

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ostatnią sobotę . Gościu stwierdził że soboty i niedziele są zarezerwowane . Faktycznie , skutery szalały , a poprzednio jak tam byłem to znowu gokarty . Wolne terminy w tygodniu . Cena 10 zł za godzinę . Jako że ci od toru tam śpią , więc twierdzą że można jeździc nawet w nocy .

W tygodniu to i sam bym sie tam przejechał , najlepiej przed pierwszą "nocką" wtedy cały dzień wolny i jeszcze jakoś funkcjonuje , ewent. urlop :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nic nie obmyslilem, w dodatku jutro na 15:30 jestem umowiony do dentysty :eek: :D ;)

czyli jutro pewnie za bardzo nie pojezdze, ale to sie jeszcze okaze :icon_mrgreen:

A co z sobota to ja proponuje wybrac trase rudego i przejechac sie po tych fajnych zakretach ;)

 

Ps. Pijemy jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, ze pijemy :icon_mrgreen: Watpiles w to??

Tylko powiedzcie, gdzie i o ktorej, bo ja musze pokombinowac z pociagami :eek: Ajjjjj - te ciopagi, zawsze mam z nimi problem :D

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje Witas ze ci polowy geby nie wyrwa tzn. chodzi o to zebys sie w kask zmiescil :icon_mrgreen:

Ja bede najwczesniej o 18 na dworcu w lesznie wiec moze troche pojezdzimy sobie.

 

Beti a wokol ktorej godziny planujesz sie zjawic bo ja tak mysle ze jak mamy isc do pubu to tak na 21.

 

A w sobote mozemy jechac do Rudnej (za chobienia kolo polkowic i lubinia) na jakis festyn gdzie beda motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek -> opowiednie poczucie humoru :icon_mrgreen:

Czyli kto jest chetny na sobote?

Bo narazie to mam tak: Ja, Witas, Ario, Pierun

Bestia nie moze, a co na to reszta?

 

reszta nie może. prędkość przelotowa wygląda że będzie ok. kto jedzie na szpicy? Piorun? :)

 

acha, możemy zrobić trasę, którą opisywał Rudy, gdzieś na Głogów później Ścinawa czy jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już pisałem, że też nie mogę, mam coś innego zaplanowane, ale życzę wam dobrej zabawy.

A tak ogólnie jak by mi się plany zmieniły to o której i z kąd jedziecie ?

Pozdro

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...