Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde i niestety jak wstalem to lalo, wiec nie pojechalem ;)

Zaluje troche no ale nie bylo jak, przynajmniej moze jednak zalicze egzamin w poniedzialek ;)

 

Dajcie znac kto jedzie jutro na motobazar i ewentualnie gdzie i o ktorej mozemy sie spotkac? A wogole na jakiej ulicy jest bazar? bo ja jeszcze we wrocku nie bylem na bazarze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Dzieki wszystkim co dzis sie zjawili... fajnie bylo z wami znowu posmigac :buttrock:

 

Tak wyprzedzajac nieco fakty - w piatek planujemy troche poopijac. Moze uda sie zorganizowac jakas wieksza ekipe?

 

Odezwijcie sie.

 

Pozdro

Konik

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktos dzisiaj na bazarze we wrocq? A moze mi kots cos kupil jako prezent niespodzianke :cool:

 

Ja niestety zamiast sobie pojezdzic to sie musze juz takich gowien uczyc.... :buttrock:

 

Witas ty do kiedy bedziesz siedzial we wrocq na tej sesji :clap: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem na bazarze w sumie tylko chwile, pogadałem z kolesiem od RET BIKE i da rade wymienic spodnie :icon_mrgreen: mają ajną kurtke RET VOYAGE , może sobie sprawie do kompelu ze spodniami. Z osób które widzialem to tylko tata Beti , jak juz wspomniałem byłem krótko bo leciałem na trase krajoznawczą pod kłodzko i tak zamknąłem dzień na 500 km okolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zamknąłem dzień na 500 km okolo.

 

Bestia nie denerwuj ludzi podczas sesji takimi tekstami :cool: Ja chce jezdzic :banghead: :notworthy:

Ja dzisiaj zamknalem dzien 2 programami i dwoma sprawkami i jeszcze jedno wlasnie robie :banghead:

 

A co za spodnie chciales wymieniac??

 

BTW.Witas ty sie naprawde uczysz ze cie dzis na forum nie bylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też byłem na motobazarze gdzieś od ok. 10 do 12, , Kilka osób spotkałem, a B3stia z Agnieszką to mi tylko przed nosem śmgnęli na moto, chyba już spadali z bazaru, nawet mnie nie zauważyli :icon_rolleyes:

W sobotę na zlocie w Boszkowie było całkiem fajnie :buttrock: , niezła ulewa itd. ale ogólnie OK.

Beti , masz fajną mamę :crossy: a tak w ogóle to kim była ta dziewczyna co była z wami ?

Pozdro

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na piatek sie pisze na 100% a powrot..no coz..cos sie wymysli...caly czas kombinuje, moze cos wykombinuje ;) :icon_razz:

B3stia - mojego tate widziale?? no porsze, no coz...mnie tato jednak nie chcial zabrac i zdecydowal sie na jazde samochodem ze znajomymi ;) Ale mowil mi ze widzial Witasa.

 

Irek - wiem, ze mam fajna mame :icon_exclaim: po kims w koncu to musze miec :clap: A ta dziewczyna co byla z nami to moja siostra, starsza oczywiscie ;)

 

ano fajnie sie smigalo w weekend, ale ja sie naparwde zaczynam zastanawiac nad sobotnimi wyjazdami...za kazdym razem pada ;/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy juz kombinujecie na piatek? Ostre tankowanie :icon_biggrin: :biggrin:

Ja narazie nie wiem jak wszystko poustawiam sobie i czy wroce wiec nic nie mowie :icon_biggrin:

 

Beti jak czesto bedziesz jezdzic w deszczu to sie przyzwyczaisz na tyle ze nie bedziesz na deszcz uwagi zwracac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale, piatek juz calkiem blisko :P Poza tym to bedzie dla mnie raczej ostatnia okazja na spotkanie sie z Wami w te wakacje wiec mam wielka prosbe - postarajcie sie jakos znalezc czas :cool:

 

Beti nie ma co plakac. To ze jechalem w dzinsach i jajka mi lekko zmokly to nic :biggrin: Poza tym od dawna nie jezdzilem wiec frajda byla wielka :D

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik...ja wiem, ze to co teraz bylo to prawie nic, ale ja naparwde mam dosc po 3 sobocie z rzedu, kiedy to pada jak jezdze :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

No ale fakt, mozna sie przyzwyczaic...czasami nawet smiesznie jest.

 

A tak w ogole dzisiaj bylam w Łaszczynie na tym torze, tylko tak zobaczyć gdzie to w ogole jest, wiec kiedyś mozemy sie tam karnąc :biggrin:

A tak w ogole to dzisiaj sobie siedzialam z mapa i patrzylam ktore stoprny nie zostaly jeszcze zwiedzone przez nas :icon_twisted: Mamy gdzie jezdzic :icon_mrgreen: po okolicy takiej wiekszej, szerszej, itp :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ujebalem najbardziej po**bany egzamin na tych studiach (i to po raz trzeci) :D :P :biggrin: Wq*&^$%* na maxa!!!

W piatek mam jeszcze egzam o 14 wiec jak mi sie uda wrocic to dopiero poznym wieczoram ale sie postaram bo mam ochote sie pozadnie najebac :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...