Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie Pale nic z tych rzeczy, wynikły takie tam rodzinne sprawy i musiałem zostać w Rawiczu i tym się zająć. Ale szkoda , że nie jechałem, byłem do ostatniej chwili napalony, no cóż to do następnego razu. A tak w ogóle wybiera się ktoś w niedziele na motobazar do Wrocławia ?

Bo ja raczej się wybieram.

Pozdro

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec koledzy i kolezanko....dzisiaj o 10.15 rozpoczelam swoj egzamin licencjacki, ktory zakonczyl sie pozytywnie. Mam od dzis licencje na socjologa :buttrock: :biggrin: Pani licencjonowany Socjolog Beata Adamczak, jak to dumnie brzmi :) ;).Ide pic, trzymajcie sie

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec koledzy i kolezanko....dzisiaj o 10.15 rozpoczelam swoj egzamin licencjacki, ktory zakonczyl sie pozytywnie. Mam od dzis licencje na socjologa :P :P Pani licencjonowany Socjolog Beata Adamczak, jak to dumnie brzmi ;) :P.Ide pic, trzymajcie sie

Witaj.No,no Beti...Moje gratulacje i slowa uznania :icon_rolleyes: :crossy: :icon_razz: Pamietasz takiego dziadka z rajdu w Koscianie?Te zyczenia sa od niego :crossy: Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie Beti. Gratulacje.

Od wczoraj jestem w PL i mam nadzieje ze uda sie to nam jakos opic razem (moze jutro? (sroda)). Ja dzis zaliczylem egzama wiec tez moge cos oblac - nie bede mial pustego przebiegu :P

Odezwijcie sie jakos. Moze w weekend sie wiecej osob spotka czy wszyscy siedza na uczelniach?

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie Pale nic z tych rzeczy, wynikły takie tam rodzinne sprawy i musiałem zostać w Rawiczu i tym się zająć. Ale szkoda , że nie jechałem, byłem do ostatniej chwili napalony, no cóż to do następnego razu. A tak w ogóle wybiera się ktoś w niedziele na motobazar do Wrocławia ?

Bo ja raczej się wybieram.

Pozdro

 

Witam

Irek również jade na motobazar jak co tel w profilu

 

A wiec koledzy i kolezanko....dzisiaj o 10.15 rozpoczelam swoj egzamin licencjacki, ktory zakonczyl sie pozytywnie. Mam od dzis licencje na socjologa :buttrock: :flesje: Pani licencjonowany Socjolog Beata Adamczak, jak to dumnie brzmi :banghead: :banghead:.Ide pic, trzymajcie sie

 

Gratki

 

 

Czy może ktoś z was naświetlić wygląd sobotniego spotkania i jazdę do boszkowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja w ten weekend na pewno nie bede. Sesja :crossy: a we wtorek najgorszy egzam. Wracam dopiero 1 lub 2 lipca do leszna.

 

BTW.Witas dostales info na gg o jazdach probnych w suzuki? Co o tym sadzisz? Nie chcesz sie przejechac nowym bandziorem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...