Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja z Chobieni odpadam, bo na weekend wyjeżdżam...

 

OT czy ktoś ma dojście do tanich części komputerowych? padł mi komp i potrzebuję płytę+procek+dysk... myślałem o jakimś AMDx2, płycie ze zintegrowanym GF6100, 1GB RAM i dysku (nie musi być duży)... jaknby co to wbijać na PW :)

 

 

Ario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że się dobrze bawiliście. No faktycznie nie było nas w sobote w domu, mieliśmy wyjazdowy weekend. Mam nadzieje, że w ten weekend w końcu sobie polatam z kimś :) Pozdro

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas , palisz Bandziora i lecisz na wschowe , głogów w głowowie na rondzie (najwiekszym w UE heh) kierujesz sie na Orsk/Rudna i ogień , potem po drogowskazach , od głogowa w kier. Orska jest fajna droga , prawie jakbyś w USA był , same pola (raczej nieużytki i łąki) i troche winklów ... Droga dość ok.

Aha można sie przebić na drugą strone odry przez prom gdzieś w okolicach Bełcza (ilek15 wie gdzie i jak i co ) ale prom tylko w dzień i to co godzine , my latamy zawsze na głogów . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co Pierun...tak nie do konca...zreszta to tez zalezy jaka trasa..no bo jezeli przez Glogo tak jak Rudy pisal, to najlepiej z Leszna na Wschowe i dalej na Głogów. Jezeli na prom, to faktycznie przez Góre wtedy.

 

No coz, ja wam zycze juz udanej zabawy na tym nieoficjalnym zlociku. Lajf ys brutal :lapad: :biggrin: albo i nie...w koncu czasami alkoholizowanie sie jest dobre, zwlaszcza w doborowym towarzystwie kuzynostwa :icon_rolleyes::D:D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale dzieki za mapke, ale niestety nic mi ona nie mowi - brak na niej wiekszych miast ktore moglbym rozpoznac :P

 

Nie wiem czy pojade do Chobieni, jesli tak to bedziecie o tym wiedziec :lalag:

 

A mam do was pytanie polaczone z propozycja.

 

KOSZULKI :biggrin:

 

Rozgladalem sie za forumowymikoszulkami, bo moja sie juz skonczyla i dotarlem do dziewczyny z forum, ktora moze zaprojektowac i nadrukowac na koszulceco kto chce.

Ja bede dla siebie zamawial koszulke na pewno, z przodu chce logo forumowe a z tylu cos zwiazanego z Banditem :(

Cena takiej koszulki to okolo 30zl + przesylka

Jesli tez chcecie taka koszulke to musicie sie w ciagu 2 dni zdecydowac, przesylka wyjdzie taniej :wink: No i bedziemy miec fajne koszulki ;)

Proponuje zeby wziac sobie z przodu Logo forumowe, ze swoim nickiem, a z tylu co kto chce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooooooo........to ja juz sie na to pisze...zawsze chcialam miec forumowa koszulke ;):D:D

Z tylu kto co chce? A moze cos zwiazane z naszym subforem leszczynskim + motocykl swoj??

 

P.S. A tak w ogole mozna?? tworzyc na wlasna reke koszulki z logo forum??

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna :(

Logo forum jest zarejestrowane w urzedzie patentowym (czy jakims takim i bez zgody nie mozna :( )

Ale ja to traktuje w ten sposob zekoszulka, ktora kupilem pare lattemu, zniszczyla sie, wiec robie sobie kopie zapasowa :P

 

Pozatym Beti nie zadawaj trudnych pytan!! :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas ta mapka byla tylko w celu zapytania czy tam w tych miejscach sa mosty.

Ale jak sie dowiedzialem to promy wiec trzeba jechac przez glogow (przynajmniej spowrotem bo w nocy na pewno nie kursuja ).

 

Koszulki nie chce bo nie mam kasy narazie paliwo narazie wazniejsze :(

 

A ty w koncu wrocisz czy nie na weekend? bo nie wierze ze az tak pracujesz..... przeciez i tak bedziesz mial wrzesien tak tradycyjnie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku nie mialem nic na wrzesien - wszystko do przodu :icon_rolleyes:

 

nie wiem jak wy polecicie na zlot to chyba nie bede mial po co wracac :(

chyba ze pojade na zlot z wrocka, ale to jeszcze zobacze, do weekendu duzo czasu :P

 

Ps. Koszulka fajna jest, zamawiajcie koszulke :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka, to ja sie teraz zastanawiam czy barc koszulke, czy...moze sie doczekam kiedys jakiejs edycji na forum, czy cus..nho chyba musze sie z tym przespac...

 

Witas, przeciez dobrze wiesz ze w zadawaniu (nie zawsze trudnych pytan) to ja jestem specjalistka :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wrzesnia nie miales tylko od razu warunek

 

Ale pieprzysz glupoty! przeciez napisalem ze wszystko mialem do przodu :icon_mrgreen:

niestety taka jest prawda i musisz sie z tym pogodzic :]

 

BTW.A od kogo te koszulki zalatwiasz?

 

zalatwiam od dziewczyny z forum nick wild a temat ma w subforum weterany/klasyki

 

@Beti

Ty tak na serio?:> z tym zastanawianiem sie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...