Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16stego Czerwca w Chobieni za głogowem jest "Zamczysko 2007" taki nieoficjalny , darmowy zlot połączony z dniami tej miejscowości i koncertami rockowymi , m.in zagrają TSA :icon_razz: byłem rok temu (grał Hurt) i 2 lata temu (grało KSU) obie imprezki były zajebiste, w zeszłym roku przyjechaliśmy za późno i nie załapaliśmy sie na darmowy browar dla motocyklistów :icon_razz: W tym roku pewnie podobny "gadżety" rozdadzą :lalag: Piszecie sie "Leszczynioooki" ?????

P.S. Ilek15 chyba ochoty nabiera ;)

 

http://forum.motocyklistow.pl/-LUBIN-POLKO...ceD-t72161.html

Edytowane przez RudyXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przegladalem wroclawskie subforum i zobaczylem temat o wyjezdzie na tor poznan :flesje:

 

http://forum.motocyklistow.pl/Poniedzialko...nia-t73169.html

 

Mozna by sie kiedys do nich dolaczyc i przejechac na prawdziwy tor sprobowac swoich sil :)

 

Tymczasem nie tracmy nadziei moze uda sie cos zalatwic z torem gostynskim :]

Najwyzej mozna pojechac w godzinach o ktorych informowal koles przez telefon i sprobowac dogadac sie na miejscu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas gdzie ty sie chcesz na poznan pchac :notworthy:

Nie wpuszcza cie z takim ubiorem jak masz to po pierwsze a po drugie jak juz wiesz ta przyjemnosc kosztuje 40 zeta za 2h.

 

No i poziom jezdzcow tez duzo wyzszy niz nawet twoj :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dżinsach Cię nie wpuszczą. Trzeba mieć kompletny ubiór motocyklowy. Ja w najbliższy poniedziałek lecę na tor, bo w tym tygodniu mnie pogoda wystraszyła i nie byłem, a szkoda, ponoć pustki były i się fajnie jeździło. Z tym poziomem to nie przesadzajcie, tor jest dla każdego :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierun ty juz duzo na torze poznan jezdziles. Napisz jak duze tam trza miec umiejetnosci zeby bezstresowo sobie pojezdzic bez obawy o siebie i sprzeta? I czy sa tam ludzie kotrzy dopiero ucza sie jezdzic (w sensie doskonalenia techniki jazdy nie samej nauki jazdy moto :icon_mrgreen:)

 

Irek tylko zeby po tych nowych planach weekendowych za bardzo cie glowa znowu nie bolala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...