Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem do automobilklubu i mam dwie wiadomości - złą i dobrą.

 

dobra:

jest możliwośc wjazdu na moto na tor (środa-piątek) od 10:00-14:00 i 16:00-19:00)

zła:

przyjemnośc kosztuje 50 zł, ale gościu tak jakby strzelał z kapelusza trochę więc trzeba się targować jakby co, co o tym myślicie?

 

http://forum.motocyklistow.pl/Kartodrom-By...zcz-t72621.html jak widać jest to za drogo więc mus dzwonić i molestować, ewentualnie na miejscu "negocjować" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł :buttrock:

 

mam pytanko wiecie gdzie w Lesznie korkuja oponki??? moze jakieś telefon? złapałem gume i trza zalatac:evil: :icon_razz:

 

spróbuj tam gdzie kiedyś był Mlekpol (stare pompy)

 

@Witas

 

50 zł od bika :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierun...o tym samym pomyslalam...jak bedziecie jechac, to ja pojade z wami, ale sobie usiade na widowni i bede dopingowac...i zebys nie narzekal Pierun jak ostatnio, ze ladna widownia sobie poszla :icon_rolleyes: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta cena to rzeczywiscie przegieli :icon_rolleyes: Przeciez poznan za 40 dychy a to jest nieporownywalnie inny tor :)

Ario ale chyba jak mowisz koles sobie tak cene rzucil o tak.

 

Link co ktos dal (niezalogowany?) to w bydgoszyczy jest za 4 godziny 20 zeta i taka cena jest do przyjecia :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ilek15

 

wiesz gdzie jest ZSE i dawna SP nr 2. stare pompy to taki ceglany budynek vis a vie SP 2, wjeżdżasz na plac w lewo między budynkami i już

 

@Asmo

 

no tak chwilę się zastanawiał nad ceną więc najlepiej niech ktoś jeszcze zadzwoni i spyta i w razie czego mówi, że w Bydzi za 20 zł jest a Tor Poznań za 40 zł

 

tak w ogóle to wydaje mi się, że koleś sypnął cenę na gorąco, bo jeżeli ten dziadek mówił, że nie ma szans to znaczy, że nikt na moto tam nie latał więc nie mieli wcześniej na to cennika. ja może jutro jeszcze zadzwonię się potargować

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, no widzę, że się dobrze bawil;iście zazdroszę wam, ja niestety byłem zmuszony iść do pracy - porażka (nie jak Pale twierdzi, że niedysponowany, nic z tych rzeczy :icon_twisted:. No ale troszkę zmokliście co ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano nie narzekam nie narzekam, fajnie bylo :D

ale teraz przez najblizsze 2 tyg nie bede mogl wrocic do leszna (osiecznej), wiec musielismy sie dobrze bawic na zapas :]

 

Ario udalo sie cos z tym torem zalatwic wiecej? fajnie by bylo naprawde :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...