Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rudy sie nie pisze, zanim mnie z pracy przywiozą to będzie lekko po 15 a ze od 4 na nogach więc i jakis obiad by sie przydał , na później mam juz plany :) Ale innym razem sie postaram , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 14 to raczej kiepska godzina, poniewaz niektorzy jeszcze pracuja. Ario chcial jechac ale on chyba do 15 jest w pracy, ja wroce z wrocka kolo 12-13 zalatwie wszystko w wydziale komunikacji i chcialbym jeszcze zjesc obiad.

Wiec mysle, ze tak bardziej 15-16 bedzie wszystkim pasowala :)

Co wy na to? Ario, Irek? Rudy? Kogos pominalem kto chcial jechac?

 

jak wymienię płyn hamulcowy to byłbym gotowy powiedzmy około 17:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też pasuje później, najlepiej właśnie ok 17 albo nawet 18. Jutro w Gostyniu o 22 jest koncert KULTU za free z okazji dni Gostynia, też bym się chętnie przejechał, ale raczej nie dam rady :)

Edytowane przez Pierun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jezeli ma nas byc wiecej to mozemy pojezdzic pozniej :flesje:

Zbiorka standartowo kolo McShita?

 

Barteck a ty gdzie i czym chesz przyjechac popatrzyc ?

bo nie wiem czy na ten tor w gostyniu to nas wpuszcza (w sumie zakladam ze nie:P) wiec jedziemy ot tak sie przejechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ja jak pisalam Pale wczesnie....niestety nie pokade jutro z wami :), tzn paliwa starczyloby mi do Gostynia i spowrotem, ale gorzezj z wyjazdem w sobote do Cichowa...jeszcze jutro z tata zagadam, czy mialby jakies "klapiaki" na paliwko dla mnie w sobote, ale jesli dopowie NIE, to widzimy sie w sobote. Zreszta, jutro najparwdopodobniej bede miala wreszcie uszczelke do przedniej, cieknacej strasznie lagi, poczym anstapi wymiana...tak, dopeiro teraz :biggrin: jestem samobojczyni :biggrin: :flesje:, jezdzac z taka cieknaca, ale biore przyklad ze starszych - czyt. Witas :P :P

A co do soboty, to z taty znajomymi bedzie motocyklistow 15?? nie wiem dokladnie...a co do godziny to troche inna godzinka w tym roku, bo to bedzie gdzies 15, ale mozecie sie przyczlapac do mnie ok. 14.30...posiedziec, wypic kawke, hihi.....no i plan dalej jak ustalalismy wczesniej :flesje:

 

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to moze umuwimy sie ze Ario Pale i ja spotkamy sie w Lesznie na McShit'cie o 17, jezeli Beti bedzie jechac to mozemy smignac przez Bojanowo - Poniec - Krobia - Gostyn i bedzie ladna traska ;)

 

Pierun jesli Tobie pasuje bardziej 18, to mozemy sie spotkac w Krobi albo juz przy torze.

 

Barteck jak dla mnie jak najbardziej mozesz przyjechac :wink: Tylko ze tak jak Pale napisal, nie wiem czy nas tam wpuszcza :) Jesli chcesz to moge wyslac Ci smsa, jesli jednak uda nam sie wjechac na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka, zrobimy sobie jakąś traskę i możemy zahaczyć o Gostyń i choć rzucić okiem na tor.

 

@Witas

 

jako, że ostatnio migałeś się od jeżdżenia jesteś odpowiedzialny za wyznaczenie trasy. ostatnio z Asmo zawsze był problem...

- gdzie jedziemy?

- hmmm, no nie wiem...

- ja też...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka, zrobimy sobie jakąś traskę i możemy zahaczyć o Gostyń i choć rzucić okiem na tor.

 

@Witas

 

jako, że ostatnio migałeś się od jeżdżenia jesteś odpowiedzialny za wyznaczenie trasy. ostatnio z Asmo zawsze był problem...

- gdzie jedziemy?

- hmmm, no nie wiem...

- ja też...

 

:biggrin:

 

Domyslam sie ze to Ario pisal ;) ok czyli o 17 pod McDonaldem :biggrin: Czekamy jeszcze czy Beti dostanie dofinansowanie na paliwo na dzien dziecka i szczegoly beda juz dograne;)

A traske jakas obmysle, mam nadzieje ze bedzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jade dzisiaj z wami, ale ja dopieor bede mogla cos kolo 17, bo gdzies tam za 30min musze z mami jechac do Leszna i przy okazji zobacze czy do moto juz sa czesci. Ale jak wroce to albo tutaj sie odezwe, albo napisze smsa do Witas. Wiec i tak przez Boja bedziecie jechali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...