Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Asmo oczywicie byles odwiedzac Rudego swoim klx

hmmm , klx ??? a przysiągłbym , ze wyglądał jak Thundercat ... Hehe ... Pozdrooo a "L" dla Ario trzeba będzie zorganizować ewent. pod tabl. rej sie przykręci blache z L :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorki ze długo się nie odzywałem. Z poczatku powodem były przygotowania do wyjazdu w weekend majowy, a po powrocie nagromadzona ilość pracy przez weekend. Teraz powoli wraca wszystko do normy. Dla chętnych i zainteresowanych wyprawą do Rumunii

relacja ---> http://maju.magma-net.pl/zdjecia/rumunia2007/relacja.html]

wkrótce zapodam jeszcze krótki film nakręcony aparatem.

ps. Asmo w niedziele nie miałem telefonu przy sobie, przypuszczam że dzwoniłeś umówić się na latanie po lesie :icon_exclaim:

 

Witam

 

Nawiązując do mojej wczesniejszej wypowiedzi zapodaje film. Motywując tym samym naszego forumowego kolege :icon_razz: (140 MB)

 

http://b3stia.transalpclub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy niewaznie jak ekonomicznie jezdzicie i tak pozniej zawsze jest mniej beny niz bylo

ale popatrz na to z bardziej pozytywnej perspektywy ...Twój Brat niczego przynajmniej nie dolał Ci do baku w celu zachowania takiego poziomu paliwa na wskaźniku jak przed trasą ... :crossy: A w ogole to nie bądz taki sknera bo pomyśle żeś z ... Wlkp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :notworthy: Czasem przegladam Wasze posty.Piszecie,ze odwiedzacie Cichowo(Soplicowo).Tak sobie pomyslalem(zdarza mi sie,ze mysle :biggrin: ),moze kiedys wyznaczymy sobie wlasnie tam spotkanie,na ktorym moze min.zrobimy sobie szkolenie z pierwszej pomocy.Wiem,ze dla niektorych to moze temat nudny,ale...Zajmuje sie tym na codzien i chetnie podziele sie moja wiedza.

Czekam na Wasze opinie.Jezeli przynudzilem,to przepraszam.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chetnie si do cichowa przejade :) a jesli przy okazji sie czegos dowiem to tym lepiej :)

I chcialbym tez zobaczyc ten tor w gostyniu, chociaz Pale twierdzi ze on jest malutki...

To moze wstepnie zalozymy ze w sobote jedziemy z leszna przez gostyn do cichowa? albo odwrotnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...