Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja spedzam cale dnie jezdzac na motorze a nie siedze doglebnie na forum wiec sie we wszystkich dzialach nie orietuje :icon_razz:

Teraz inna sprawa moze by tak jakies spotkanko ?? w koncu ladna pogoda. Tylko nie w MCdonald!!!!!

Edytowane przez Asmodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo chetnie zobacze Twoja mordke bo dawno juz nie widzialem ale zielonego pojecia nie mam kiedy przyjade do Leszna :icon_razz: Najwczesniej za 3tyg chyba :clap:

 

PS. A widzisz... ja na forum tez za duzo nie siedze a wszystko wiem :) Miedzy innymy dobrej regulacji KLX'a :D Gratulacje :)

PPS. Swoja droga w koncu udalo mi sie wyregulowac Virazke :D Normalnie jestem z siebie dumny :wink: Ucze sie miszczu moj :D

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

No ja chetnie poznam nowe mordki :)

Wiec Konik zbieraj swoje dupsko i przyjezdzaj tutaj.....daje Ci 3 tygodnie :)

W przeciwnym razie pozalujesz :icon_razz:

A miejsce spotkania to sie wymysli....ja tam bym byla za lonem natury :clap:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Przyszly tydzien nie bardzo :D Ja bede w Lesznie pewnie dopiero jakos 2-3 czerwiec ;) Ale jak juz bede to moge rozwazyc wpuszczenie was na moj ogrodek (choc nie wiem czy to dobry pomysl :crossy: ).

 

BTW: Moj nowy numer 515 153 092

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogródek to prawie jak lono natury :D :buttrock:

No dobra....mam nadzieje, ze bedzie mi pasowac :flesje:

Ty sie mi Konik normalnie ociagsz, ale w 3 tygodniach sie zmiescisz, wiec Virazka pozostanie w Twoim posiadaniu...szkoda :)

Damy rade chlopcy...jakos sie w koncu zgramy...przeciez to nie jest rzecz niemozliwa :( :biggrin:

 

Pozdrawaim

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Betii , adoratorów widze nie brakuje , z jednej strony Konik , z drugiej Ilek , hehe (żartuje , prosze o wyrozumiałość :D ) A moze na Wrześnie jedziecie Koniki i reszta?? Ja bym chciał ale na Lubsko tez chciałem , planowałem i nie pojechałem ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...