Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy nikt z was dzisiaj nie jezdzi, czy poprostu nie chcial sie pochwalic. ale ja wlasnie skonczylem przekladac opone i zaraz wyjezdzam :) ;) :(

 

jakby ktos z was byl w okolicach leszna w ciagu najblizszych paru godzin to sms, nr w profilu :lapad:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nikt z was dzisiaj nie jezdzi, czy poprostu nie chcial sie pochwalic. ale ja wlasnie skonczylem przekladac opone i zaraz wyjezdzam :) ;) :(

 

jakby ktos z was byl w okolicach leszna w ciagu najblizszych paru godzin to sms, nr w profilu :lapad:

 

zaraz będę jechał z garażu pod blok gdzie będę trzymał motocykl,po drodze przejadę koło McD i chwilę możemy pogadać, bo na 17:00 idę na imprezę rodzinną :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam kontaktu z wami. Komp mi nawala a dokladnie monitor, wylacza mi sie podczas zwiedzania storn internetowych. Wiec prosze ze mna poki co o kontakt telefoniczny. Jak jutro bedzie ladna pogoda, to ja sie chetnei gdzies przejade, zeby przewietrzyc moto przed Rybnikiem i zebysmy sobie obgadali go. To co, moze jutro jak nie bedzie tak wac jak dzisiaj:( to sie spotkamy w mcu. Jakby co to dajcie mi znac na komorke, bo ja nie mam cierpliwosci do zwiedzania forum w takiej postaci, co 5 sekund monitor mi sie wylacza i musze go wylaczyc i wlaczycm, zeby cos zobaczyc.

Tego posta pisze w ciemno...wiec prosze o wybaczenie w zwiazku z jakimikowliek bledami:P

 

 

 

P.S. Ja nie rozumiem mojego komputera, raz dziala, raz nie. Dobra, pogoda super, ja mam moto juz wyciagniete...spotykamy sie dzisiaj??

Ja i tak zaraz wyjezdzam...musze pojezdzic troche chociaz...nikt z was nie jezdzi dziisaj:( No dobra...to sama pojade sobei.

Jakbyscie w ciagu godziny zdecydowali sie na spotkanie pod McDonaldem to napiszcie smsa. Moj nr. to 663 09 60 75. I tak jakos bedzie trzeba ten piatek obgadac:P

Pozdro

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa je*ane forum :D wybaczcie ale sie zdenerwowalem, napisalem dlugiego posta i mi go wcielo :[

No nic postaram sie go odtworzyc...

 

Z Pale rozmawialismy wstepnie o wyjezdzie na Rybol bo juz coraz mniej czasu zostaje :lapad:

Wiec proponujemy spotkanie pod McDonaldem o godzinie 13:00 (Ario Pale i ja)

W Bojanowie okolo 13:30 odbieramy Beti i jedziemy do Rawicza

W Rawiczy zabieramy Irka okolo godziny 14:00 no i lecimy na Wroclaw.

We wroclawiu powinnismy byc przed godzina 15:30 na BP, mozna sie zatankowac odpoczac i zjesc cos. Ja pojade zabrac Anie ibedziemy sie scigac na Autobanie :icon_mrgreen:

 

No to tyle jesli o moj plan chodzi, komentarze baaaardzo mile widziane bo mi sie nudzi i chetnie wasze posty poczytam :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan dobry, ale ja do 14:00 jestem w Rawiczu w robocie a z racji tego, że to mój ostatni dzień w firmie pewnie wyjadę nie wcześniej jak 14:20, ale dogonię Was w drodze, poza tym mam tel. do Witasa więc loooz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan oki. Tylko z tym sciganiem...a swinie to wy jestescie wiecie:P:P ciagle chcecie sie ze mna scigac...jeszcze noie pogodziliscie sie z tym, ze mnie sie nie pokona :banghead: hihihihi

 

Dobra, a na powaznie...jestem chora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rozlozylao mnie na maksa, dzisiaj zaraz po zajeciach do wyrka wskoczylam i pewnie tak bedzie do konca tygodnia :buttrock: Wiec jesli ktos z was zna dobra miksture na wyleczenie to moze ja na mnie zastosowac w piatek....chyba ze juz bede zdrowa (mam nadzieje), no bo wiadomo choroba mnie nie powstrzyma przed Rybnikiem:)

 

P.S. Mam prosbe, niech ktos napisze mi super mapke po ludzku, bo jak zobaczylam to co Browaqr podal na forum, to myslalalm ze mnie szlak trafi...ja jestem kobieta...wole prostymi slowami...a nie jakies zamotanie. No bo jak bede jechac tak sobie samotnie za wami, to ja nie chce sie zgubic i wole wiedziec gdzie zjechac, wiec niech ktos mi to ladnie napisze...zrozumiale dla mnie :buttrock: plisssssssssssssssssssssssssss - ladnie sie usmiecham :notworthy:

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Wiciu czyli o 13 kolo mcshita i pozniej ekipe zbieramy.

Ario a ty bedziesz od razu nas z Rawicza gonil czy jeszcze do Leszna musisz wracac?

Tak czy inaczej spotkamy sie na bp we wrocq.

Beti jak ja mialem katar to zadne leki nie bardzo pomagaly natomiast jak sobie zrobilem litra grzanego wina to od razu bylem zdrow :biggrin:

 

Btw.Wiciu jak kcesz spmamowac to nie wieczorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja mam wszystko już dograne, będę czekał ok. 14 na PKS.

Wczoraj dosyć sobie polatałem na moto, było nieźle , byłem nawet w Lesznie , kilka motorków widziałem, ale jeździli jakoś tak bez składu i ładu, no ale cóż to dopiero początki sezonu :D, nawet przeleciałem obok domu Beti :D . Jutro tj. w czwartek po południu z kolesiami mamy zamiar polatać po polach na quadach, będę musiał uważać co by nie zaliczyć jakieś kontuzji , bo nici z Rybola :crossy: Pozdro i do zobaczyska.

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlog prognoz w piatek ma byc pogoda jak dzisiaj tylko slabszy wiatr :biggrin:

mam nadzieje ze juz sie szykujecie :biggrin:

Beti jak zdrowie? chyba nie zamierzasz dlugo chorowac? No i jak kruciec? Naprawiony mam nadzieje! Bo chcasz czy nie bedziesz musiala rozwinac extremalne predkosci jak na Twoja wirazke :P

Nie no oczywiscie zartuje przeciez Cie nie zostawimy :icon_mrgreen:

Irek co to za quady? juz ktorys raz o nich piszesz?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz dzisiaj sie troche lepiej czuje:) Juz mnie tylko szyjka w srodku swedzi i uszko:P Mam nadzieje, ze w Piatek juz dobrze sie bede czuc. Mama dzisiaj mi jakas serie lekarstw kupila i zobaczymy co to zdziala dalej:)

Co do krucca, jest juz zaklejony...ale nie wiem czy on lepiej teraz idzie czy nie, bo w niedziele jak jezdzilam, to wiatr taki straszny wial, ze powyzej 90 ni ..... nie dalo sie isc. No i szyby tez nie ma, wiec cwicze miesnie rak starajac utrzymac sie na moto <hahaha>

Irek, a Ty czemu nie wlazles na kawke skoro przejezdzales kolo domku mojgeo ;) ;) :P. ja caly czas siedzialam w domku sobie, hihihi

 

No dobra, zostalo jeszcze dwa dni :cool: :) i bedzie DO PIEKŁA!!!!!!

 

P.S. Ci co maja niech wezma aparat:) Ja niestety nie moge wziac tego co zawsze mialam...siora kategorycznie odmowila:( i klapa z moej storny jesli chodzi o aparat:(

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...