Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widzieliscie prognozy na weekend?

ma byc zimno i ma padac deszcz w sobote :icon_mrgreen:

nie wiem w takim razie czy wroce, bo musze sie przed Rybolem przylozyc, zeby pozniej nie bylo znowu jak zawsze :flesje:

Oponke kupilem Michelin Pilot Road, chyba taka (a przynajmniej podobna) jak Irek ma z tylu w zygzaku :icon_mrgreen: a filtr to Asmo zamawial podobno jutro dojdzie na 99%...

i jeszcze se lajsnolem rekawiczki nowe, bo stare pies zjadl, a ze kase zbieralem przez cala zime to teraz szaleje :biggrin:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wiciu tak sie rozszalales ze B 12 nie bedzie :biggrin:

A bedziesz dzisiaj czy jednak zostajesz bo jak narazie jest ladna pogoda ale od jutra ma byc juz ujnia:/

Beti a odpalalas juz swoje malenstwo? czy narazie tylko prace renowacyjne trwaja :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No odpalalam juz....w zeszly weekend troche jezdzilam po Boja i okolicach, bo mialam kilka spraw do zalatwienia. W tym tygodniu juz nie jezdzilma, bo za bardzo nie mialam kiedy:/. No i nie wiem kiedy wyprobuje czy brak szyby i zaklejony kruciec cos daje, no bo pogoda sie psuje i w weekend ma byc brzydko, zimno, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 16:00 w piątek na BP się wyrobię więc jestem za opcją piątek/sobota. jutro mogę pośmigac do południa trochę, bo później idę na imprezę rodzinną :( wersji sobota/niedziela nie wykluczam... niech wszyscy się wypowiedzą i Pale podsumuje :(

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec niestety Ania nie moze przelozyc/odrobic piatkowych zajec :icon_mrgreen: konczy je okolo 16:30 (chyba ze ja wyzuca za niewiedze:P )

jesli wroclaw zbiera sie na BP o 16 to jest pewna szansa, ze was dogonimy. jesli bedziecie na maxa opozniac wyjazd spod BP to mysle ze bedziemy w stanie dogonic was na autobanie...

 

Ario odpowiadajac na Twoje pytanie, wiekszosc z nas jedzie w piatek, tylko Bestia i Matys wyjada w sobote, to sie ich odbierzeze zjazdu z autostrady czy cos.

 

Wlasnie Bestia i Matys wplaciliscie kase? Znaczy jedziecie na pewno? :icon_mrgreen:

 

Asmo czego sie dowiedziales? Jedziesz?

 

Jesli ktos dzisiaj jezdzi to milego smigania, ja niestety robie projekty zeby za tydzien moc przygotowac moto przed Rybolem, no i za 2 tyg RYBOL!!! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to raczej nikt jedzic nie bedzie chociaz sa tacy hardcorowcy co lubia jazdy w deszczu wiec im zycze powodzenia :crossy: Ja na szczescie sobie wczoraj pojezdzilem :P

Ario tak jak napisal Witas jedziemy w piatek w wiekszosci. A ty Ario nie napisales cxzy bedziesz z nami w domku?

 

Wiciu zeby nas dogonic to niezle bedziecie musieli pogonic :crossy: chyba ze na bp dluzszy bedzie postoj hehe

BTW. I tak nie zrobisz teraz tych projektow :crossy: :P bo pewnie znowu grasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale...ja tylko mam nadzieje, ze mnie na autostradzie nie zostawicie....i wtedy spokojnie Wiciu nas dogoni...bo ja nie chce sama jechac na autostradzie:(

mniej spalicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

No u nas Witas pada od rana, wiec pogoda do kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Bestia i Matys wplaciliscie kase? Znaczy jedziecie na pewno? :)

 

 

 

Bestia wplacil za mnie i plecaczek...podobno(tak bynajmniej mowil),chociaz z drugiej strony ostatnio bestia zrobila niezle zakupy na wakacje(namiot,materace ...) i obawiam sie czy te siano wlasnie na to nie poszlo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coś pogoda nam się paskudzi, mam nadzieje, że w końcu się spotkamy kiedyś na latanie :notworthy:, co do Rybola to kase wpłaciłem, ale nie wiem w końcu kiedy mam jechać, jedni jadą w sobotę inni w piątek, sam już nie wiem, ja jak by co to mogę jechać w piątek, kończę tyrke o 13:00, tak, że ok. 14:00 mogę z Rawicza śmigać, dajcie znać co i jak, ja się dostosuje. Jutro jadę na jakiś chory kurs za Częstochowę, będę tam do piątku, tak, że bawcie się dobrze, a ja poczytam forum w piątek pod wieczór. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem napisze po kolei :biggrin:

 

@Irek: jedziemy w piatek tylko Bestia i Matys jada w sobote bo niestety nie moga wczesniej, reszta info tak jak napisal Pale 2 posty wyzej :crossy:

 

@Ario jasne ze sie znajdzie miejsce w domu leszczynskim dla Ciebie :cool: coprawda nie wiem jak wyglada sprawa z lozkami, ale w zeszlym roku cala podloga byla zajete i szafki w kuchni i nikt nie narzekal :flesje:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem napisze po kolei :biggrin:

 

@Irek: jedziemy w piatek tylko Bestia i Matys jada w sobote bo niestety nie moga wczesniej, reszta info tak jak napisal Pale 2 posty wyzej :crossy:

 

@Ario jasne ze sie znajdzie miejsce w domu leszczynskim dla Ciebie :cool: coprawda nie wiem jak wyglada sprawa z lozkami, ale w zeszlym roku cala podloga byla zajete i szafki w kuchni i nikt nie narzekal :flesje:

 

dobra, to ja biorę tylko spiwór i dorzucę się do domku (ile to ma być?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu no ja sobie nieprzypominam zeby ktos ostatnio spal w jakiejs szafce :P cos przegapilem ?

bo jedynie pamietam kolesia na stole w kuchni :crossy:

 

Ario a kase to my wszyscy wpalcalismy na konto co Browar podal w temacie o rybolu. Tam tez sie dopisz Ariox1 do domku nr3 (ten leszczynski :icon_mrgreen: ). Oj bedzie sie dzialo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...