Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wlasnie Wiciu jak twoje jaja ? :crossy:

 

No niewazne na ile kto jedzie ale browar pisal ze i tak po 35 zeta od lepka wiec lepiej sie postarac i jechac na dwa dni (no chyba ze juz ktos ma cos pilniejszego ustalone) A chodzi o to ze wymowka w stylu mam zajecia na uczelni nie jest brana pod uwage :crossy:

Wiec nawet jak nie wiecie na ile jedziecie to i tak piszcie w temacie rybol ze chetni jestes do domku nr 3 :bigrazz:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ale niezłe spaghetti z tych postów

 

TERAZ KONKRETY:

 

Ja na 100% wyjeżdżam z MC SHIT'u o godzinie 13:00 , jeśli ktoś chętny żeby jechać o tej porze a tą grupą niech piszę. Jak na dzień dzisiajszy obecni:

 

- Matys + plecak

- Bestia + plecak

 

 

 

a jeśli chodzi o latanie po mieście to zawsze można dzwonić numer każdy zna lub może poznać ---> profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wsio rybka, kiedy jedziemy....ale ten piatek to w ogole jest troche taki pokrecony...no bo niektorzy maja prace, inni maja uczelnie...ja sie dostosuje do reszty...bynajmniej jazda na Rybnik wieczorem w piatek mi sie nie usmiecha. Wpisuje sie na liste do domku nr 3:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na dzien dzisiejszy bardziej prawdopodobne jest ze pojedziemy w sobote? na noc nie ma sensu jechac, i jesli przyjedziemy pozno to i tak za duzo nie popijemy...

do dupy wyszlo z tym 2-dniowym rybnikiem :smile:

zapytalem sie w temacie wroclawskim jak oni jada, zobaczymy co odpowiedza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ludzie nie robcie pi*dy z tym rybolem sa 3 dni to jedzmy na 3 dni :)

Ja moge Wiciu ty tez Irek sie stara sie o wolne w kryminale Beti jak ci wsio to jedziesz w piatek i juz jest ekipa a w sobote dojada Matys i Bestia. Asmo ja pojedzie to tez chce w piatek z rana.

Ario a ty tez chcesz jechac w piatek z rana? i czy kimasz z nami w domku czy razem z rzeznikami :banghead:

 

A teraz uwaga Browar chce zebym mu podal liste osob na domek nr 3 wiec narazie wyslalem:

PaleSatan x2

Witas x2

Beti

IrekS

B3stia x2

Matys x2

 

O kims zapomialem czy kogos dopisac?

A i ja juz kase wplacilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale moim zdaniem jak juz mamy jechac ekipa to jedziemy wszyscy...Ania nie moze w piatek od rana...wieczorem nie pojedziemy to jedziemy w sobote...to sie nazywa solidarnosc...a nie, ze mamy to gdzies ze ktos chce byc na zajeciach. To jest Ani osobista sparawa, skoro uwaza ze powinna byc na tych zajeciach, to my powinnismy to uszanowac i jechac w sobote z rana. A takie teksty Pale to tak troche zachowaj dla siebie, bo troszke niewlasciwie sie zachowujesz. Od poczatku bylo wiadomo ze 3 dniowy Rybol bedzie klopotliwy z racji pracy, studiow, itp....po co sie burzyc ze w sobote pojedziemy....bedzie naperwno tak samo swietynie jak jesienia, tyle samo zabierzemy milych i szalonych wpsomnien, tyle samo wypijemy i bedzie rewelacja. Koniec Betinowych wywodow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usiluje namowic wlasnie zeby wszyscy jechali razem :icon_exclaim:

Irek jak pisal do Asmo to sie stara zalatwic w pracy wiec imho nie pojscie na jakies zajecia raz nie powoduje jakis duzych komplikacji.

A w sumie niech sie wypowie glowna zainteresowana.

I to by bylo na tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio się nami nie martwcie , damy se rade. Pamiętajcie im mniej moto w grupie tym większa średnia prędkość na trasie. Także o 16:00 - 17:00 będziemy w Rybniku. Jak ktoś już musowo nie da rady w piątek to zapraszam do grupy sobotniej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze do tego co Beti pisze :biggrin: generalnie sie z nia zgadzam, a Tobie Pale chcialam uswiadomic ze probujesz przekonac wszystkich zeby jechali wtedy kiedy Ty chcesz :P co nie dowodzi solidarnosci np 'fajnie by bylo jakby sie udalo i pojechali bysmy w pt ale no jesli nie bedzie mozna to dobra moze byc sobota (lub) no ale jesli nie dacie rady to sie spotkamy w rybniku' :banghead:

bo ja tu czuje ze jak nie moge to zostane we wro :/ a Kuba pojedzie z Wami w pt (no dobra, powiedzial ze poczeka;) wiecej mi nie trzeba jesli by sie nie udalo.)

bo jedyna osoba od ktorej cos takiego uslyszalam jest Beti :icon_eek:

poza tym nie wymagam zadnych wielkich deklaracji zebyscie wszyscy jechali w sobote albo cos.. mi wystarczy tylko 1 motor no ale jak wiadomo Podobno motocyklisci wola wieksza ekipa jechac, no to...

 

po drugie to zawsze mozna we wro jeden dzien byc (Zmierzch ;) ) a w sobote pojechac

 

po trzecie (UWAGA dlugi wywod tlumaczacy cwiczenia) w piatek juz raz w tym sem nie bylam na zajeciach. mam 3 cwiczenia w ten dzien i pierwszych dwoch na pewno nie uda mi sie zrobic wczesniej, zreszta nie ma sensu (i moge miec jakies poprawki kola czy cos :icon_evil: ) bo koncze je o 12:40. potem mam anatomie patologiczna na ktorej jak sie nie jest to na ostatnich cw w sem trzeba to zaliczyc - odpowiedziec, rozpoznac preparaty i narysowac. to wszystko w czasie 2 godzin. z jednymi cw latwo sie wyrobic, ale to by byly moje drugie i w dodatku z kazdego odpowiadac. a co jesli jeszcze na ktoryms mnie zapytaja (a zrobia to na pewno) a ja nie bede umiala? wtedy mnie wyrzuca i bede musiala rowniez na tych samych ostatnich odrabiac :P to juz sie robia 3cw w czasie jednych do odrobienia a to juz jest niewykonalne. Dodam ze odpowiedz na tematy to jedyny sposob zaliczenia tych cwiczen bo w tym sem kol nie ma.

 

probuje znalezc kolesia z ktorym co mamy (co tydzien z kims innym) i poprosic zebym mogla przyjsc dzien wczesniej (jedyny jaki mi pasuje).. podobno nie lubia tego no ale jesli to wyjatkowa okazja to moze mi sie udac, no ale jak sie nie uda to nie oleje tych cwiczen bo patrz wyzej :P

 

mysle ze jest to wyczerpujaca odpowiedz, w razie jakichkolwiek pytan pytac ;) aha i prosze nie rozwijajmy tematu solidarnosci moze bo to latwo sie przerodzic w klotnie moze jesli ktos sie zestresuje.

pozdrufka! :banghead:

Edytowane przez eyid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...