Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a w co sie tak na ten bajzel jaracie przeciez wszystko mozna normalnie tez kupic bo nie chce mi sie wierzyc ze na bajzlu kupi sie o 50 % taniej cos :] ja rozumiem jak ktos lata i szuka graty do jakiegos starego moto to ok ale do nowych moto ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO

Ale wtopa ... telefonu na bazar nie zabrałem :icon_eek: a poza tym to nawet nie miałem czasu obejść swobodnie bazaru bo znajomych sporo. Nawet nie chiało mi się wyjeżdżać na moto w niedziele.

 

Jak co koleny motobazar w Poznaniu dokładnie miesiąc później od wrocławskiego.

 

A co do tych RETBIKE jak również METRO to niewiem czy dobrze zrobiłeś, napewno będzie ci gorąco bo wentylacje mają do d**y, bezpieczeństwo raczej jest ok, czasem w deszczu może ci podciekać, jak nie będzie to woda to napewno pot :D

 

CU people

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się wydaje za wcześnie na zlot :| może po prostu jeszcze nie dotarło do mnie że za 3 tygodnie wiosna kalendarzowa. Pewnie i tak będzie z 20 stopni , także Ja na 80%-90% będę możliwe że z nami pojedzie Matys , koleś który wrzucił kilka wypowiedzi na koniec zeszłego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Asmo jedzie?? poczekam niech sie sami wypowiedza. Ale lepiej zeby jechali :crossy:

Rudy pierun a wy jedziecie?

@Bestia ja tez mam wrazenie jakby za wczesnie jeszcze na zlot bylo ale co zrobic jechac trzeba :biggrin:

 

oczekuje dalszych deklaracji :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jechac trzeba :bigrazz:

A co do pogody to ostatnio tez miala byc super a jaka byla taka byla ale jakos nikt nie narzekl i wszyscy dali rade :icon_biggrin:

A czy Asmo jedzie to nie wiem on sam jeszcze nie wie.

Ale moze Szydzikus pojedzie bo mi przyslal kartke z kanarow z zapytaniem kiedy sezon zaczynamy i bysmy o nim nie zapomnieli. :wink:

Wiciu tak czy inaczej pisz ze zamawiasz domek :buttrock: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(Asmodan @ 26 lutego 2007 - 23:55) *

 

Ario trza bylo krzyczec :]

A kiedy mnie widziales ??

 

 

qrcze 2 tygodnie temu?

 

no to fajno zes sie o rybolu wypowiedzial :P

jedziesz czy jedziesz? jak widac masz szeroki wybor :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajno zes sie o rybolu wypowiedzial :biggrin:

jedziesz czy jedziesz? jak widac masz szeroki wybor :)

 

hehe pytanie :icon_twisted:

na chwilę obecną jadę, ale jeszcze nie wiem czy na 2 czy 1 noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...