Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, to kto jest w stanie po wczorajszej imprezie pojeździć? ;D Bo ja właśnie idę śmigać :icon_mrgreen: Jak co to dajcie znać, można zrobić małe rozpoczęcie sezonu w Lesznie w standardowym miejscu :bigrazz: I tak chyba tam z kumplem wlecimy ok 14 :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierun no raczej wszyscy by byli do jazdy ale chyba juz wszyscy sie rozjechali Beti do poznania Wiciu do wrocka a i ja niedlugo spadam do poznania.

 

Kurde ale jak wyjrzalem za okno i ujrzalem jaka pogoda i do tego 7 stopnii.......

za tydzien mam nadzieje ze bedzie tak samo lub lepiej :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO fakt, powyjezdzalo sie nam w niedziele...a pogoda faktycznie byla sliczna, w Ponznaniu jak wylazlam z pestki to tylko slyszalam, albo widzialam motocykle....ajjjjjj.....a ja wyjechalam...no coz...jeszcze sie najezdzimy, w koncu bedziemy musieli zrobic sobie male rozpoczecie sezonu w leszczynskim gronie :bigrazz:, tylko nie wiem kiedy to nastapi.

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na to wskazuje, że w niedziele będę nabijał kolejne kilometry. Pogoda do tego już dziś zachęca. Także dozobaczenia na obwodnicy :)

 

aaa najpierw muszę wrócić z motobazaru :crossy:

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na to wskazuje, że w niedziele będę nabijał kolejne kilometry. Pogoda do tego już dziś zachęca. Także dozobaczenia na obwodnicy :)

 

aaa najpierw muszę wrócić z motobazaru :wink:

:rolleyes: W poznaniu pełno śniegu jeszcze i pi*dzi ;) Jak będzie ładnie to też polatam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest na bazarze we Wrocku jutro?? Ja jade na 100% Jakby co to dawac znac na komorke, to sie spotkamy na miejscu najwyzej jakos:)

B3stia - to my sie widzimy na bazarze

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej na 99% tez jestem, ale sam dokładnie nie wiem o której tam wylądujemy i na ile czasu... B3stia i Beti czym jedziecie? bo my 2 autami , na moto troche za zimno ;) pozdro

 

Jak coś to zwracac uwage na bordową Omege A na FWS lub białego peugota 405 na DLU (chyba ;) ) Wy czym dokładniej jedziecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade samochodem....czerwony golf 3, chyba na rejestracji PL, ale nie ejstem pewna:P:P

A najgorsze jest to, ze juz o 6 wyjezdzamy, ale nie wiem po jaka ......

Jakby co to na komorke dajcie znac i juz, bo ja tam watpie zebym znalazla samochod wsrod "setki" innych:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...