Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Trochę z żalem to robie, ale... Mam do sprzedania moje Kawasaki Z 750 S , rocznik 2005, przebieg ok 36500 km, stan lepszy jak dobry, normalne ślady użytkowania. Kilka nieseryjnych dodatków, ale bezprzesady. Napęd spokojnie jeszcze na przyszły sezon, na oponach zrobiłem ok 5000 km, były nowe Micheliny Pilot road 2 (1100 zł). Miesiąc temu wymieniłem akumulator. Mój telefon to 607-312-551, jakby ktoś chciał jakieś foty na maila to dajcie znać. Normalnie wrzuciłbym na jakiś sewer i podał linka ,ale niebardzo wiem jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to dużo osób śmigało ... heheh

Ario i Carrolla można było spotkać na trasie :)

 

Po miesiącach posuchy w tym wątku proponuję integrację zimową ... termin do uzgodnienia ...

Edytowane przez wooytek6

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, widze ze forum przysypia. Podtrzymuje moj ostatni temat, sprzedam moja kawe.Niestety nie jestem w stanie trzymać dwoch maszyn. Na szczęście nie zostaje z ręką w nocniku , poniżej foty mojej kochanki :-)

post-57175-0-33783100-1383260172_thumb.jpg

post-57175-0-75600000-1383260230_thumb.jpg

Edytowane przez kamelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, nie sądze żeby suzuki było kiepskim pomysłem, brat jezdzi honda, juz drugą z kolei, więc chyba każdy chwali to co ma. Mówią, że gdyby nie kawasaki to serwisy nie miałyby roboty, moja kawa nigdy mi nie zrobiła problemu. Tak na marginesie to jest 750 i z Leszna. Mam strach sie pytać , RudyXJ dlaczego się pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyz widziałem go jak brałem od Karola zx10r, pokazywał tego gixa bez przebiegu, jak zobaczyłem, że masz dziewicze mocowanie tablicy to sobie tak pomyślałem... Ruda, szpiegowska intuicja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...