Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No no Asmo - zabawne :icon_evil: , ale wybaczam Ci :clap: zresztą już przynajmniej wiem, że na dworzec PKP ma nas kto podwieźć w razie czego - nas tz. mnie i Beti) Beti wysiądzie w Bojanowie a ja mam nadzieję, że wysiąde w Rawiczu - chyba , że jak kiedyś bywało człowiek budził się we Wrocławiu na bocznicy kolejowej :clap:

No ale myślę, że nie będzie tak źle, no to do zobaczyska

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, do których nie mogłam dotzreć w inny sposób:

 

 

Z okazji nadchodzących

Świąt Bożego Narodzenia

pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia.

Niech nadchodzące Święta będą dla Ciebie niezapomnianym czasem

spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.

Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół

oraz wszystkich Bliskich dla Ciebie osób.

Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia.

Niech nie opuszcza Ciebie pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie do zyczen dolacze :icon_arrow:

wszystkiego najlepszego,duzo sniegu,

ale krotko zeby zaczac jezdzic mozna bylo szybko

i wymazonego sprzeta na wiosne :D (moze trafi sie cos w totka :clap: )

oraz udanego sylwesta tak jak calego nowego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja rowniez dziekuje i sie dolaczam do powyzszych zyczen ;)

A dodtkowo zycze tym co sprzeta planuja zmnienic aby zmienili (glownie do Beti ;) ) a tym co zostaja przy swoim zeby bezproblemowo jedzili caly sezon 2k7.

BTW.Wiciu cos ci sie pomylilo bo jak mozesz zyczyc motocyklistom duzo sniegu ;) wiosna jak najwczesniej :) (chociaz tez bym sobie na nartach poszmugal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho....

W tym miejscu, bo najwiecej przyjaciol mam tu, wszystkiego najlepszego z okazji Swiat, duzo sniegu (choc niektorzy nie lubia, ale uwierzcie mi - swiego nie znacie cudze chwalicie - u mnie sniegu ani gramu), spokojnych, rodzinnych, pogodnych swiat... abyscie byli jak najszescliswsi, duzo usmiechu, radosci, spelnienia wszytskich marzen (dla mnie np. jakis Fazer :icon_razz:), i w ogole wszystkiego naj...

Dla was z angolandu Ewelinka i Konik :flesje:

 

PS. U nas nadal wszystko ok. Swieta cale szczecie choc troche w gronie rodzinnym - kuzynka i jej rodzice - i jest ogolnie ok. Pijemy wlasnie gin & tonik i jestem lekko wstawiony ale ogolnie ok.

Pozdrowka dla wszystkich i jeszcze raz wszyskiego naj...

 

Pozdrowka

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie BikePics , fotki gixerów 1100 , patrze jakaś ciekawa wydumka , drag jakiś czy coś ... otwieram , czytam , i zdziwko ... moto z Leszna , przeglądam dalej i widze ten text "i´am Dlugi from Poland. I have Suzuki GSXR 1100 - my special version manufactured DRAG! to powyzej pisal jeszcze DLUGI! pozostanie w naszej pamieci na zawsze. postaram sie aktualizowac ta strone w miare mozliwosci i dostepnosci fotek..... boob " Teraz nie wiem , co myśleć ,dziwnie tak , gość pewnie nie zyje ,a fotki jego ciekawie przerobionego sprzeta dalej krążą po necie ... Znaliście tą osobę ? tu link :

http://www.bikepics.com/members/dlugi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy, a co sie stalo z Dlugim? wlasciwie o co chodzi? no motor fajny :icon_twisted:

ale ja troche nie w temacie jestem, a chetnie sie czegos dowiem...

 

maciejj witam na forum :D co prawda nikt z nas nie ma drag stara, ale jak chcesz sie czegos dowiedziec to pytaj :icon_twisted:

pozatym w necie napewno znajdziesz duzo na jego temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Macieju w naszych skromnych progach, heheheh :flesje:

Moze tutaj znajdziesz interesujace Cie informacje http://forum.motocyklistow.pl/Cruiser-Chopper-f30.html

A jak nie to w "szukaj" to co Cie interesuje i jazda. No i Wiciu tez prawde mowi :)

Co do Dlugiego nie znalam go i nie wiem kto to jest. Nawet moto nie kojarze.

 

Ejjjjjjjj...Asmo, ja mam pytanie. Bo Ty mowiles mi wtedy w Cegle, ze zebatke mozna jeszcze wymienic??

Ja sie dowiedzialam ostatnio, ze mozna i np. jak na wieksza sie wymini z przodu to moto szybciej pojedzie, ale sie bedzie wolniej zbieral. Czyli ja nie wiem czy to dobry pomysl, bo we Wrocku to juz w ogole zgubie was :) No i przy ruszaniu to kota zniose, zanim sie rozpedze :) :D I tak wiecie jak u mnie wyglada z rozpedzanie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam beti nie przesadzaj i tak startujesz szybciej niz maluchy wszystkie duze fiaty i wiekszosc polonezow;)

A tak na serio to na autostrade to moze byc dobry pomysl, a jak bedzie bardzo zle to po powrocie zamienisz spowrotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to jestescie...kochani :) Zawsze sie troszczycie o to, zebym szybciej jechala :D No dobra, przyjmijmy, ze to dobry pomysl. No oki, rozpedzam sie na autostradzie, szybciej jade, wyprzedazam wszystko co sie da, ale jak bede zmuszona zahamowac, to znowu tirowcy beda sie na mnei wsciekac!!!!!!!!!!!!! :D No to najwyzej Asmo znowu bedzie mial ze mnie ubaw :icon_twisted: , hehe. Jeszcze sie pomysli o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...